دیشب رم با گل دقایق پایانی الشعراوی توانست ساسولو را شکست دهد.
کد خبر: ۹۹۳۱
۱۰:۳۲ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، تیم آاس رم در دقایق پایانی دیدار دیشب برابر ساسولو به پیروزی دراماتیکی دست یافت که با واکنش حیرت انگیز ژوزه مورینیو همراه بود.


ژوزه مورینیو، سرمربی رم، مدعی شد که پس از پیروزی تیمش برابر ساسولو احساس کرده یک نوجوان ۱۴ ساله است.

دیدار یکشنبه شب رم برابر ساسولو هزارمین دیدار دوران حرفه‌ای مربیگری مورینیو به حساب می‌آمد و او با کسب پیروزی در این بازی موفق شد تعداد برد‌های خود را به عدد ۶۳۸ برساند. او همچنین در طول این مدت ۲۰۵ مساوی و ۱۵۷ باخت را نیز تجربه کرده است.

استفان الشعراوی در دقیقه ۹۲ موفق شد دروازه حریف را باز کرده و پیروزی مهمی را برای شاگردان مورینیو به دست آورد.
 
سرمربی پرتغالی رم پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی به دی‌ای زد ان گفت:

من در طول این هفته یک دروغگو بودم، مدام می‌گفتم که این بازی خاصی نیست. اما این بازی خاصی بود. این بازی با عددی خاص برای من بود و من همیشه می‌خواستم چنین بازی به یاد ماندنی را در هزارمین دیدار خودم تجربه کنم. من به همه دروغ گفتم! این بازی ممکن بود با نتیجه ۶-۶ یا ۷-۷ به پایان برسد. روی پاتریسیو دوبار معجزه کرد. ما چند موقعیت گل را از دست دادیم. بازی فوق العاده و احساسی خارق العاده بود. امروز من ۵۸ ساله نبودم بلکه ۱۴ ساله بودم، زمانی که شروع به رویابافی برای حضور در فوتبال کردم. من از سرمربی ساسولو عذرخواهی می‌کنم. آن‌ها بازی بسیار خوبی رار به نمایش گذاشتند.

او درپاسخ به این سوال که آیا اطلاع دارد که این اولین بار است که در آغاز حضورش در باشگاهی در هر ۵ بازی ابتدایی پیروز بوده را به ثبت می‌رساند گفت:

نه، نمی‌دانستم. این رکوردی مشابه پیروزی در هزارمین بازی است. من فقط زمانی از آن خبردار شدم که هفت یا هشت بازی باقی مانده بود. من علاقه خاصی به اعداد ندارم. مشخصا از کسب سه امتیاز و روحیه‌ای که نشان دادیم خوشحال هستم. اما نباید از عملکرد خوب ساسولو و مربی این تیم بگذریم. آن‌ها تیمی عالی هستند و من به محض بررسی این تیم متوجه این موضوع شدم. این سه امتیاز برای ما بسیار مهم بود. شاید خدا اینطور خواست که من خاطره بدی از این بازی خاص نداشته باشم.

مورینیو بازگشت درخشانی را به فوتبال ایتالیا رقم زده و موفق شده در هر ۵ بازی ابتدایی خود با رم در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. رم حالا با کسب سه پیروزی در مسابقات سری A، هم امتیاز با میلان و ناپولی در صدر جدول رده بندی قرار داد.
 
 
 
 
منبع:پارس فوتبال

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: