شهرزاد شریعت زاده همسر جان سینا با نام انگلیسی ” Shay Shariatzadeh ” متولد دهه هفتاد شمسی (۲۹ ساله و متولد سال ۱۹۸۹ میلادی)، دارای اصالتی ایرانی می‌باشد! او در شهر ونکوور در کشور کانادا به دنیا آمده است و یک برادر کوچک‌تر از خود دارد.
کد خبر: ۹۸۶۰
۱۴:۴۸ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰

شهرزاد شریعت زاده دختر ایرانی متولد کانادا، در سال ۲۰۱۹ میلادی با جان سینا وارد رابطه شد. او متولد سال ۱۹۸۹ میلادی است و ۱۲ سال از جان سینا کوچک‌تر است. شهرزاد شریعت زاده تا کنون ازدواج نکرده و فرزندی ندارد. شهرزاد شریعت زاده در دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا در رشته الکترونیک دانش آموخته شده و یکی از مهندسان صنعت الکترونیک کانادا محسوب می‌شود.

 

همسر جان سینا

 

فعالیت شهرزاد شریعت زاده در اینستاگرام

شهرزاد شریعت زاده همسر جان سینا در تابستان امسال به اینستاگرام پیوست و حدود ۱۰ هزار دنبال کننده دارد. آدرس اینستاگرام شهرزاد شریعت زاده در نشانی: @shayshariatzadehh قرار دارد. او با نام shay در کانادا شناخته می‌شود. شهرزاد شریعت زاده در اینستاگرامش فقط صفحه جان سینا را دنبال می‌کند. در برخی از پست‌های شهرزاد شریعت زاده در اینستاگرام، وی برای دیده شدن بهتر و بیشتر مطالبش از هشتگ: #johncena استفاده می‌کند.

 

زن جان سینا

 

ماجرای علاقه شهرزاد به جان سینا

گفته شده که شهرزاد شریعت زاده از کودکی فعالیت‌های جان سینا را دنبال می‌کرد و توانسته اکنون به عشق خود برسد. مراسم عروشی شهرزاد شریعت زاده با جان سینا در ماه‌های آینده برگزار می‌شود.

 

زن جان سینا

 

بیوگرافی جان سینا

جان سینا ورزشکار معروف آمریکایی، متولد ۲۳ آوریل سال ۱۹۷۷ میلادی در آمریکا است. وی ورزشکار مطرح و رپر آمریکایی بوده و سابقه مجری گری تلویزیون هم دارد. جان سیتا با شرکت WWE نیز همکاری دارد.

پسر متولد ماساچوست، از سال ۱۹۸۸ میلادی در کالیفرنیا، حرفه بدنسازی را آغاز کرد و در سال ۱۹۹۹ میلادی به سمت کشتی حرفه‌ای رفت. در سال ۲۰۰۴ میلادی، جان سینا همسر شهرزاد شهریعت زاده مهندس ایرانی مقیم کانادا موفق به دریافت کمربند از WWA شد. جان سینا قهرمانی‌های متعددی در کشتی حرفه‌ای بدست آورده است.

۵ قهرمانی در کمربند UNITED STATES و چند قهرمانی با کمربند تگ تیم و سوابقی در قهرمانی جهان و رویال رامبل. مرد ۱۸۴ سانتیمتری شهرزاد شریعت زاده، بیش از ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارد. او پیش از ازدواج با ساناز شریعت زاده با الیزابت هوبردو تا سال ۲۰۱۲ میلادی ارتباط داشت. آلبوم رپ جان سینا با نام YOU CAN NOT SEE ME در سال ۲۰۰۵ میلادی منتشر شد و پس از آن وی در فیلم های: THE MARINE و ROUNDS ۱۲ و FERDINAND و BLOCKERS نقش آفرینی کرد.

شخصیت دکتر اف فاگنامکس جان سینا با استقبال هوادارانش مواجه شده است. او در WWA به عنوان رپر حرفه ای، کلاه اسنپ بک بر سر داشت و زنجیری که قفلی روی آن بود به دور گردنش می‌انداخت و شلوارک جین بر تن داشت. تکنیک‌های زیرکانه جان سینا در مسابقات یکی از عوامل پیروزی‌های متعددش بود.

جان سینا در اینستاگرامش، صفحه‌ای را فالو نکرده است، اما بیش از ۲۳۰۰ پست به اشتراک گذاشته و ۱۴.۵ میلیون دنبال کننده دارد. صفحه اینستاگرام جان سینا در نشانی @JOHNCENA در دسترس است.

 

منبع: فرارو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: