رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز: متأسفانه ورزشکارانی که از مشهد به این مجموعه ورزشی طرقبه در این چند ماه اخیر می‌آیند به خاطر کرونا و مصوبه ستاد کرونای استان است که اماکن ورزشی تعطیل بودند و این افراد به مجموعه ورزشی آزادی و پیست دومیدانی طرقبه برای تمرین آمدند.
کد خبر: ۹۸۳۸
۰۹:۳۲ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، امیررضا زارعی، در خصوص خبر بازداشت رئیس هیئت دومیدانی طرقبه شاندیز اظهار کرد: بازداشت رئیس هیئت دوومیدانی شهرستان اصلاً صحت ندارد، ولی مطلبی که مطرح‌شده با این محتوا که از تابستان امسال تمرین ورزشی مختلط در این مجموعه انجام‌شده به خاطر موضوع کرونا از خرداد، تیر و مرداد کلاً مجموعه ورزشی تعطیل بوده است و اصلاً بحث تابستان که این اتفاق افتاده نبوده است.


رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز با اشاره به طرح این موضوع که مربی آقا در مجموعه روباز و پیست دوومیدانی طرقبه با خانم‌ها تمرین داشته است، افزود: به مربیانی که این کار را انجام داده‌اند تذکرات لازم داده‌شده است، ولی، چون رعایت نکرده بودند آن‌ها را خواستند و تعهدات از آن‌ها گرفته‌شده که این موارد دیگر تکرار نشود.


وی با اذعان به اینکه موضوع بازداشت رئیس هیئت دوومیدانی شهرستان اصلاً صحت ندارد و این همکار ما در مسئولیت خود در حال انجام‌وظیفه است، تأکید کرد: آن افرادی که با عنوان مربی بودند و کسانی که دست‌اندرکار این موضوع بودند امروز خواسته شدند و تعهداتی که نیاز بوده از آن‌ها گرفته‌شده که دیگر این موارد تکرار نشود.


زارعی با اشاره به اینکه اکثر کسانی که در پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی طرقبه تمرین ورزشی دارند غیر بومی شهرستان هستند که از مشهد می‌آیند، افزود: برای تمامی اعضای خانم و آقای هیئت دوومیدانی شهرستان کارت صادر شده است و زمان و تمرینات آن‌ها نیز مشخص است.


وی تأکید کرد: متأسفانه ورزشکارانی که از مشهد به این مجموعه ورزشی طرقبه در این چند ماه اخیر می‌آیند به خاطر کرونا و مصوبه ستاد کرونای استان است که اماکن ورزشی تعطیل بودند و این افراد به مجموعه ورزشی آزادی و پیست دومیدانی طرقبه برای تمرین آمدند.


رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز با بیان اینکه طبق هماهنگی‌هایی که با هیئت دو و میدانی استان انجام‌شده است این مورد را خواسته‌ایم که به‌هیچ‌عنوان اجازه ورود و تمرین را به غیربومی‌های شهرستان ندهند و فقط افراد شهرستان در مجموعه ورزشی تمرین کنند، ابراز کرد: موضوع بازداشت رئیس هیئت دومیدانی شهرستان صحت ندارد و رئیس هیئت دومیدانی طرقبه شاندیز از مدیران شهرستان است که در بحث هیئت‌های دومیدانی کمک می‌کنند و باید به این موارد رسیدگی شود و با پیگیری‌های مسئولان این موضوع حل شود.


زارعی خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی یکی دو نفر از مربیانی که تمرینات داشته‌اند خواسته شدند و تعهداتی که باید از آن‌ها اخذشده و این موضوع فردا در دستور کارداریم که با هماهنگی مقام قضایی انجام شود.
 
تمرین مختلط ورزشکاران دو و میدانی در طرقبه شاندیز+ عکس
 
منبع:دانشجو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: