رختکن تیم ملی خاطرات زیادی را برای ورزش دوستان زنده می کند. رختکن تیم ملی مملو از خاطرات شیرین و تلخ بازیکنان است. تاکنون اتفاقات زیادی در رختکن تیم ملی افتاده است.
کد خبر: ۹۷۸۷
۱۲:۱۱ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، قطر برای فوتبال ایران همواره مملو از خاطرات تلخ و شیرین است و بخشی از تاریخ فوتبال کشورمان کاملاً با این کشور گره خورده است.

طبق برنامه‌ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا و با توجه به محرومیت عراق از امتیاز میزبانی، جدال این تیم مقابل تیم ملی کشورمان در دوحه برگزار می‌شود و همین مسئله ناخودآگاه خاطرات رویارویی‌های گذشته با عراقی‌ها در قطر را زنده می‌کند.

آخرین باری که عراق به میزبانی قطر در یک مسابقه رسمی مقابل ایران شکست خورد به ۲۱ دی ماه سال ۸۹ بازمی‌گردد. روز اول مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۱ که عراق به عنوان مدافع عنوان قهرمانی مقابل ایران ایستاد و در ابتدا با یک گل جلو افتاد، اما به لطف گل‌زنی غلامرضا رضایی و ایمان مبعلی توانستیم این حریف را شکست بدهیم.

نکته جالب توجه این که دقایقی پس از ناکامی تیم ملی عراق مقابل ایران، در داخل رختکن عراقی‌ها کتک‌کاری شد و بازیکنان نام آشنایی مانند عماد رضا و. در متن ماجرا قرار داشتند.

دقیقاً ۲۴ ساعت پس از همان ماجرا بود که فدراسیون فوتبال عراق بیانیه صادر کرد و ناظم شاکر یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی این کشور را اخراج کرد.

حالا به کتک کاری و درگیری‌های داخلی ملی‌پوشان عراقی کاری نداریم، ولی امیدواریم خاطره شیرین پیروزی مقابل آن‌ها در قطر دوباره تکرار شود.
 
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: