معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق توافق وزارتخانه‌های علوم و بهداشت، واکسیناسیون اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه‌ها در مرداد انجام شد و فقط بخشی از آن باقی مانده که در حال انجام است.
کد خبر: ۹۷۸۱
۱۰:۲۷ - ۱۶ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طبق توافق وزارتخانه‌های علوم و بهداشت، واکسیناسیون اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه‌ها در مرداد انجام شد و فقط بخشی از آن باقی مانده که در حال انجام است.

 

خاکی صدیق خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، زمان شروع واکسیناسیون دانشجویان از نیمه دوم شهریور و از نظر وزارت علوم، در این زمینه وقفه‌ای ایجاد نشده است.

 

معاون آموزشی وزیر علوم درباره شروع کلاس‌های دانشگاه‌ها از اول مهر، تاکید کرد: با توجه به اینکه واکسیناسیون دانشجویان تا مهر کامل نمی‌شود و بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزش‌ها حضوری نیست.

 

خاکی صدیق همچنین گفت: بنابراین برنامه‌هایی که قبل از پیک پنجم کرونا مبنی بر بازگشایی کلاس‌های دانشگاه‌ها برای ورودی ۹۸ به قبل اعلام شده بود، فعلا منتفی است و آموزش‌ها را نمی‌توانیم به صورت حضوری انجام دهیم.

 

وزارت علوم پیش از این اعلام کرده بود که کلاس‌های دانشگاه‌ها برای دانشجویان ورودی ۹۸ به قبل به دلیل تکمیل مقطع تحصیلی، پایان نامه و رساله حضوری می‌شود.

 

منبع:شبکه خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: