میلاد غرقابی که سال ها در تیم های پایه استقلال تهران بازی می کرد و تجربه درخشش در لیگ برتر کشورمان را در زمان مربی گری امیر قلعه نویی داشت در سن ۲۵ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
کد خبر: ۹۶۳۵
۲۲:۵۹ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰
بیوگرافی میلاد غرقابی
متولد ۱۳۷۳ در تهران بود که ۲۵ سال سن داشت فوتبالش را در کودکی به دلیل علاقه زیادی که به این رشته ورزشی داشت با تیم پایه استقلال آغاز کرد.
علت درگذشت میلاد غرقابی+بیوگرافی و عکس

میلاد غرقابی به دلیل استعداد بسیار بالایی که در فوتبال داشت موفق شد پله‌های ترقی را به سوی موفقیت به سرعت طی کند تا بتواند به تیم نوجوانان و جوانان استقلال راه پیدا کند.

در نهایت بنا به تشخیص امیر قلعه نوعی سرمربی وقت استقلال در تیم بزرگسالان و لیگ برتر نیز بازی کند.
میلاد غرقابی بعد از تیم استقلال تهران در نهایت به تیم شهرداری فومن رفت او می‌گوید که به دلیل مشکلات شخصی نتوانستم که به خارج از تهران بروم و در تیم‌های شهرستانی بازی کنم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که به تیم شهرداری فومن بروم.
 
علت درگذشت میلاد غرقابی+بیوگرافی و عکس

او خاطر نشان کرد: به دلیل پاره‌ای از مشکلات شخصی که داشتم، نتوانستم به تیم‌های لیگ دویی شهرستانی منتقل شوم که از همین جا به مربیانی که به من زنگ زدند و پیشنهاد دادند تشکر می‌کنم و امیدوارم روزی پاسخ محبت‌شان را بدهم.

وی در خاتمه عنوان داشت: از امیر خان قلعه‌نویی و همسرم که همیشه یار و یاور من بوده‌اند و من را در تمام مراحل سخت زندگی ام کمکم کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

علت درگذشت میلاد غرقابی+بیوگرافی و عکس

بازیکن سابق تیم استقلال تهران که سال‌ها در تیم‌های پایه و تیم اصلی استقلال تهران بازی می‌کرد به دلیل ایست قلبی درگذشت.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: