سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان که سال گذشته با همایون شجریان ازدواج کرده بود امروز با انتشار عکس دو نفره شان به صورت رسمی ازدواج مجددش را رسانه‌ای کرد.
کد خبر: ۹۵۹۲
۱۴:۵۲ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، سحر دولتشاهی بازیگر پرکار سینما و تلوزیون و همایون شجریان با هم به کردستان عراق سفر کردند . عکس هایی از این سفر در فضای مجازی پخش شد . اما نکته مهم و جالب انتشار این عکس توسط پیج سینما نوین بود . این پیج نوشت : همایون شجریان به همراه دختر و همسرش سحر دولتشاهی به کردستان عراق سفر کردند . پیش از این شایعات فراوانی  در مورد ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان منتشر شده بود که حواشی زیادی داشت . سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان است و بعد از مدتی از این بازیگر جدا شد . در ادامه تصاویر دیده نشده از سحر دولتشاهی و همایون شجریان را مشاهده می کنید . 

 

سحر دولتشاهی همسر سابق رامبد جوان که سال گذشته با همایون شجریان ازدواج کرده بود امروز با انتشار عکس دو نفره شان به صورت رسمی ازدواج مجددش را رسانه ای کرد.

او در سال 1387 با رامبد جوان ازدواج کرد و بعد از 8 سال در سال 1391 از هم جدا شدند.

گفتنیست که همایون شجریان نیز از همسر خود گیتی خوانساری جدا شده و با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است

اقای شجریان از همسر اولش یک فرزند دختر به نام یاسمین دارد

جدایی آقای شجریان از گیتی خوانساری جنجال زیادی به راه انداخت خواهرزن همایون شجریان یعنی کتایون همسر محمدرضا شجریان بود که این پدر و پسر خواننده کشورمان با هم باجناق بودند.

 

آیا همایون شجریان با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است؟ + تصاور

 

 

5152ec9a-6e21-400c-aa60-3f4f65a8c172

43245a8f-97fa-43f6-8471-e8a1672feb0d

 
 
 

همایون+شجریان

 
 
 
 
منبع: 55 آنلاین ، شبونه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: