سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که اقدام به آتش زدن خودرو‌های پارک شده شهروندان در شهرک مسکونی بروجردی می‌کرد.
کد خبر: ۹۵۴۹
۱۳:۳۰ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، سرهنگ محمد جلینی سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر آتش زدن خودروهای پارک شده شهروندان در شهرک بروجردی واقع در بزرگراه بعثت، پرونده‌ای در این باره تشکیل و موضوع تحت بررسی تیم عملیات کلانتری ۱۵۸ کیانشهر قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از بررسی موضوع و استفاده از دوربین‌های مدار بسته مشخص شد که فردی اقدام به آتش زدن خودروهای ساکنان این شهرک کرده و از محل متواری شده است.

 

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه این اقدام متهم در چندین بار تکرار شده و در روزهای مختلفی اقدام به آتش زدن خودروها کرده است، تصریح کرد: با شناسایی متهم وی دستگیر و در تحقیقات انجام شده بر روی این پرونده مشخص شد که یکی از بستگان متهم ساکن شهرک مذکور بوده و وی به دلیل وجود اختلافات شخصی و خانوادگی اقدام به تلافی از اقوام خود کرده تا به نوعی این افراد را دچار مشکل کند.

 

فیلم | آتش زدن عمدی خودرو‌های ساکنین شهرک بروجردی تهران

 

وی با بیان اینکه متهم ۶ شاکی دارد، افزود: با توجه به رفتارهایی که متهم از خود نشان داد، با نظر مقام قضایی تحت معالجه قرار گرفت و پزشکان اعلام کردند که وی دچار اختلالات روانی است و باید تحت مداوا قرار بگیرد، از این رو متهم در بیمارستان روان پزشکی تحت نظر و بستری است.

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: