گفته می‌شود قرار است برنامه استعدادیابی «عصر جدید ۳» با ایده‌ای از احسان علیخانی به آنتن تلویزیون بازگردد.
کد خبر: ۹۵۲۲
۱۲:۵۷ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، احسان علیخانی و تیمش این روز‌ها مترصد هستند تا اوضاع کرونا بهبود یابد و بلافاصله فصل جدید عصر جدید را شروع کنند. اگر شرایط مهیا شود این برنامه نوروز ۱۴۰۱ به آنتن شبکه سه خواهد رسید.

 


سری دوم عصر جدید به خاطر کرونا بار‌ها به تعویق افتاد. با این حال ابتدای امسال که اوضاع بهتر شد، سازندگان به این فکر افتادند تا فصل جدید را شروع کنند. حتی اواخر فروردین این ایده جدی شد که بار دیگر موج جدید کرونا معادلات را به همر ریخت. تجربه فصل قبل که تولید برنامه بیش از حد به درازا کشید، سازندگان را به این نتیجه رساند که فعلا دست نگه دارند. احسان علیخانی در فکر یافتن راهکاری است تا بتواند «عصر جدید ۳» را آغاز کند. او امیدوار است شرایط کرونایی به حد معقول برسد.

 


چشم امید سازندگان عصر جدید، سرعت گرفتن واکسیناسیون است. از یک طرف، شرط تولید سری جدید، واکیسنه شدن عوامل سازنده برنامه است و از طرف دیگر شرکت کنندگان و تماشاچی‌ها هم باید کارت واکسن به همراه داشته باشند. ضمن آن که تجربه ناموفق نبودن تماشاگر در برخی قسمت‌ها، سازندگان عصر جدید را به این نتیجه رسانده است که بدون تماشچی برنامه را نسازند.

 

 


این بار تصمیم احسان علیخانی این است که گروه «عصر جدید» به شهر‌های مختلف برود و در آن جا از متقاضیان راستی آزمایی انجام شود؛ درست مثل کاری که داوران گات تلنت با حضور در ایالت‌های مختلف انجام می‌دهد. سفر به شهرستان، امتیازی است که نصیب متقاضیان عصر جدید می‌شود و دیگر نیاز نیست مسیر تهران و شهر‌های خود را چند بار بپیمایند. ضمن آن که در شرایط کرونایی، این شیوه معقول‌تر هم هست. ایده آل او و همکارانش رساندن برنامه به نوروز ۱۴۰۱ است. اگر این اتفاق رخ نداد باید منتظر برنامه کمی بعد از نوروز باشیم.

 

 

منبع: سینمادیلی

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: