باشگاه سپاهان دراقدامی قابل توجه موفق شد شهریار مغانلو را به خدمت بگیرد. این انتقال خط حمله زرد پوشان را به یکی از بهترین خطوط هجومی لیگ آتی تبدیل کرده است.
کد خبر: ۹۴۴۹
۱۲:۰۳ - ۰۴ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، سپاهان در فصل جدید لیگ برتر یکی از بهترین خطوط هجومی را خواهد داشت. این باشگاه با حفظ سجاد شهباززاده و خرید شهریار مغانلو خط حمله قابل توجهی را شکل داده است ومی‌تواند حتی جلوتر از پرسپولیس به مدعی اول قهرمانی درلیگ بیستم و یکم تبدیل شود. البته تا پایان نقل و انتقالات هنوز زمان باقی است و مشخص نیست که باشگاه استقلال چه برنامه‌ای برای انتخاب جانشین مهدی قایدی داشته باشد. به همین دلیل باید تا آن زمان صبر کرد و عملکرد استقلال را هم دید. با این حال اکنون زردپوشان اصفهانی وضعیت بسیار ایده‌ال تری درقیاس با دیگر مدعیان دارند و دیدن شهریارمغانلو در لباس این باشگاه به یکی از خبرهای مهم فوتبال ایران در روزهای اخیر تبدیل شده است.

 

آنفالوی معنادار مغانلو توسط پرسپولیسی‌ها

 

از سویی رفتار عجیب مغانلو باعث شده تا پرسپولیسی‌ها کمپین برای آنفالوی این بازیکن به راه بیاندازند. او پس از ثبت قرارداد با سپاهان تمام پست‌هایش با لباس پرسپولیس را پاک کرد.در شرایطی که او پیش از رفتن به سپاهان ۴۵۷ هزار فالوور داشت، این عدد امروز به کمتر از ۳۰۰ هزار نفر رسیده است! موضوعی که تعجب خبرنگار سعودی را هم در پی داشت. او در توییترش به این موضوع واکنش نشان داد.

 

 

منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: