علیرضا منصوریان، سرمربی تراکتور گفت: سازمان لیگ برنامه می‌دهد ولی وقتی ستاد کرونا برای حفظ سلامت جامعه ورود می‌کند، دیگر نمی‌توانیم بگوییم مسابقات باید برگزار شود.
کد خبر: ۹۳
۱۵:۴۳ - ۱۵ آبان ۱۳۹۹

به گزارش جویاخبر، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم تراکتور مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: در لیگ بیستم افتخار دارم که در خدمت باشگاه بزرگ تراکتور هستم که یکی از قطب‌های فوتبال کشور به حساب می‌آید. آذربایجان سراسر انرژی است و این انرژی به داخل تمرینات ما هم ورود کرده و من آن را حس می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم سال خوبی داشته باشیم و بتوانیم از پرچم تراکتور دفاع کنیم. تمرینات ما از ۵ مهر آغاز شده است و از ۱۳ مهر تمرینات پرفشار و جدی داشتیم. بعد از آن، بزرگ‌تر‌های تیم‌مان نیز آمدند و تمرینات بدنسازی را آغاز کردند. احسان حاج‌صفی به همراه تیم ملی در اردو بود و پس از حضور در تبریز، از ابتدا به تمرینات گروهی اضافه شد.

سرمربی تیم تراکتور ضمن ابراز رضایت از وضعیت تیم، خاطرنشان کرد: من از بچه‌ها راضی هستم که خیلی زحمت می‌کشند. ما امسال سعی کردیم برخلاف سال‌های گذشته که باشگاه خرید‌های سنگین خارجی انجام می‌داد، از بازیکنان جوان و داخلی و با انگیزه خودمان استفاده کنیم.

منصوریان ادامه داد: ما در نقل و انتقالات اولویت یک، دو و سه داشتیم که خدا را شکر بازیکنان خوبی در رده‌های سنی مختلف جذب کردیم. دیروز به مسعود شجاعی و اشکان دژاگه می‌گفتم که «تیم بودن ما خیلی از مسائل ما را حل می‌کند تا پر ستاره بودن‌مان.» زحمت و تلاش فراوان، دوستی و وحدت به اندازه تاکتیک برای من در داخل تیم مهم است.

سرمربی تراکتور اظهار داشت: من نزدیک به یک ماه تا ۴۰ روز است در تبریز هستم. اول از هموطنان عزیزم در آذربایجان و ترک زبان‌ها تشکر می‌کنم. نهایت محبت را به من داشتند و ممنونم از اطمینانی که به من داشتید و از باشگاه هم تشکر می‌کنم. وقتی هر کسی من را در خیابان می‌دید، مخصوصاً در تبریز دغدغه پیراهن شماره ۱۲ را داشت. این پیراهن متعلق به هوادار بوده و باشگاه مدعی است این پیراهن برای آن‌ها است.

وی افزود: باشگاه تراکتور مثل اینکه در سال ۹۷ مصوبه‌ای داشته است که پیراهن شماره ۱۲ متعلق به هواداران است. من اینجا اعلام می‌کنم این پیراهن به هیچ عنوان دست نخواهد خورد و با میثم تیموری هم در این باره صحبت کرده‌ام. او همان پیراهن شماره ۱۴ سال گذشته را خواهد پوشید و پیراهن شماره ۱۲ به احترام هواداران روی سکو‌ها نقش نمایی خواهد کرد.

سرمربی تیم تراکتور در مورد تعویق مسابقات در هفته گذشته نیز توضیح داد: با سهیل مهدی در این باره صحبت کردم، این یک بحث اجتناب ناپذیر است و اصلا دست سازمان لیگ نیست. ما با توجه به اینکه با معضلی به نام کرونا در سطح جهان مواجه هستیم، از خداوند می‌خواهم خودش این بحران را حل کند. ما یادمان است که در سال‌های گذشته برای حفظ جان یک نفر تمام دنیا عکس‌العمل نشان می‌داد، اما امروز می‌بینیم هزاران نفر در سطح جهان می‌میرند. تعویق لیگ هم اجتناب ناپذیر و طبیعی بود. با سهیل مهدی هم در این مورد صحبت کردم، سازمان لیگ برنامه را می‌دهد، ولی وقتی ستاد کرونا برای حفظ سلامت جامعه ورود می‌کند، دیگر نمی‌توانیم بگوییم مسابقات باید برگزار شود. سلامتی از همه چیز مهم‌تر است، حتی اگر لازم باشد فوتبال و تمام کار‌ها تعطیل شود، باز هم هیچ مشکلی وجود ندارد.

منصوریان در مورد بحث آماده نگه داشتن تیمش در این شرایط نیز تصریح کرد: ما تجربه چند اتفاق را داریم. ما در سال‌های گذشته به خاطر فیفادی و اردو‌های تیم ملی، مجبور بودیم یک یا دو ماه تیم‌مان را آماده نگه داریم. الان بحث فیفادی یا ملی نیست که بخواهیم اعتراض کنیم، بحث سلامت جامعه است. ما سعی می‌کنیم تیم‌مان را آماده نگه داریم و همه مربیان و باشگاه‌ها دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم بازی‌های دوستانه بیشتری داشته باشیم.

وی در خصوص اینکه آیا به دنبال جذب بازیکن جدید است، گفت: بله ما به دنبال علیرضا ابراهیمی هستیم که اگر بتوانیم با باشگاه گل‌گهر به توافق برسیم، این بازیکن را جذب خواهیم کرد. تا روز گذشته هم من منتظر پیمان بابایی بودم که گویا با تیم ماشین‌سازی قراردادش را تمدید کرده است. ما نفر آخر لیست‌مان را برای علیرضا ابراهیمی گذاشته‌ایم که تیم‌مان را در خط دفاعی تقویت کنیم. اعتقاد من این است که باید از خط عقب رو به جلو بیاییم. بحث دیگر هم این است که ما امروز اگر بتوانیم مجوز بازی حمید بوحمدان، هادی محمدی، واسعی و قنبری را بگیریم فردا با قدرت کامل داخل زمین خواهیم رفت. واسعی را هم به عنوان یک بازیکنی جذب کردیم که می‌تواند پله‌های ترقی را در تراکتور طی کند و تبدیل به یک فوق ستاره شود.

منصوریان افزود: من در اوایل صحبت‌هایم هم فراموش کردم بگویم. به مجتبی حسینی دوست خوبم هم خوش‌آمد می‌گویم در تیم مسجد سلیمان. آن‌ها هم هواداران پر شوری دارند. امیدوارم میزبان خوبی باشیم و هر تیمی بیشتر تلاش می‌کند بتواند سه امتیاز را به دست بیاورد. تلاش ما این است که بچه‌ها بتوانند چیز‌هایی که می‌خواهیم را در زمین پیاده کنند بتوانیم سه امتیاز اول لیگ را به دست بیاوریم و امسال سنت‌شکنی کنیم و اولین سه امتیاز را کسب کنیم.

منبع : ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: