پس از نشست میان عزیزی خادم و اسکوچیچ، تاریخ شروع جدید بازی‌های لیگ‌برتر خلیج فارس در فصل پیش رو مشخص شد.
کد خبر: ۹۲۸۷
۱۸:۱۹ - ۲۷ مرداد ۱۴۰۰
سرپرست تیم ملی در مصاحبه‌ای که در این باره با سایت فدراسیون فوتبال داشت، گفت: «در این جلسه به بررسی برنامه‌های لیگ فوتبال در فصل آتی پرداختیم. باتوجه به اینکه مسابقات تیم ملی و بازی‌های فیفا دی را پیش رو داشته، این جلسه برگزار شد تا به بررسی نحوه برگزاری رقابت‌های لیگ بپردازیم که خوشبختانه توافقات خوبی در این زمینه صورت گرفت تا هم باشگاه‌ها و هم تیم ملی متضرر نشوند.»


بر اساس خبر‌های رسیده از راهروی فدراسیون فوتبال فصل جدید بازی‌های لیگ برتر بعد از بازی‌های تیم ملی در مهر ماه آغاز خواهد شد. بر این اساس تیم ملی برای آماده سازی خود به منظور بازی‌های شهریور و مهر هیچ دغدغه‌ای نخواهد داشت. بر اساس برنامه تعیین شده از سوی فیفا تیم ملی در شهریور در روز‌های ۱۱ و ۱۶ به مصاف سوریه و عراق می‌رود و در روز‌های ۱۵ و ۲۰ مهر هم با امارات و کره جنوبی مسابقه خواهد داد. پیش از این گفته می‌شد بازی‌های لیگ برتر در روز‌های دوم و سوم مهر آغاز می‌شود و لیگ برتر بعد از یکی دو هفته برگزاری به بهانه بازی‌های تیم ملی تعطیل خواهد شد. اما بر اساس توافق بعمل آمده سازمان لیگ بعد از بازی با کره جنوبی که ۲۰ مهر برگزار می‌شود برای شروع فصل جدید لیگ برتر استارت خواهد زد. پیش بینی می‌شود فصل جدید بازی‌های لیگ برتر از اواخر مهر آغاز شود چرا که بلافاصله بعد از پایان بازی تیم ملی سازمان لیگ نمی‌تواند بازی‌های لیگ برتر را از سر گیرد چرا که بازیکنان تیم ملی به خاطر فشار دو بازی در روز‌های ۱۵ و ۲۰ مهر باید چند روزی استراحت کنند.  


طبیعتا در فصل جدید بازی‌های لیگ برتر فشردگی بیشتری خواهد داشت به این خاطر که فدراسیون فوتبال به خاطر جام جهانی باید تقویم مسابقات لیگ برتر را به حالت قبلی برگرداند و نهایتا خرداد ماه بازی‌های لیگ برتر را به پایان برساند.
 
منبع: ورزش 3
برچسب ها: لیگ برتر

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: