موتور سیکلت پرنده "The Speeder" محصول شرکت آمریکایی Jetpack Aviation با انجام اولین پرواز موفقیت آمیز خود تحول بزرگی را در حوزه صنعت حمل و نقل هوایی ایجاد کرده است.
کد خبر: ۹۱۶۸
۱۲:۰۹ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، به نقل از Luxurylaunches، موتور سیکلت پرنده "The Speeder" محصول شرکت آمریکایی Jetpack Aviation با انجام اولین پرواز موفقیت آمیز خود تحول بزرگی را در حوزه صنعت حمل و نقل هوایی ایجاد کرده و این وسیله ۲۳۱ پوندی دارای چهار موتور توربوجت است که می‌تواند با نفت سفید یا سوخت دیزل کار کند و به زودی در بازار عرضه می‌شود.
 
فیلم | اولین موتورسیکلتی که پرواز میکند + مشخصات موتوسیکلت
 

مشخصات موتور سیکلت پرنده The Speeder

نمونه اولیه P۱ قادر به برخاستن، صعود به آسمان، معلق بودن در هوا، چرخش و انجام حرکت‌های آهسته پرواز رو به جلو بود و شرکت Jetpack Aviation در حال حاضر برنامه‌هایی برای ارائه مدل اصلی با شاسی بزرگ آلومینیوم، پانل‌های بدنه از فیبر کربن و دو برابر شدن حجم موتور‌ها دارد؛ و همچنین آن‌ها می‌گویند که این موتور سیکلت قادر است با سرعت ۳۰۰ مایل، ارتفاع ۱۵۰۰۰ پایی را در ۲۰ دقیقه طی کند.

فیلم | اولین موتورسیکلتی که پرواز میکند + مشخصات موتوسیکلت

طبق سیاست‌های این شرکت اولین موتورسیکلت پرنده جهان در دو مدل تفریحی و نظامی/تجاری و با قیمت ۳۸۰ هزار دلار عرضه خواهد شد و در ادامه ویدئویی از اولین پرواز این موتور سیکلت پرنده را مشاهده می‌کنید:

 
 
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: