امدادگران آتش نشانی مشهد، پس از خاموش کردن شعله‌های سرکش آتش که از اتاق‌های یک منزل مسکونی زبانه می‌کشید، اجسادی را مشاهده کردند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند.
کد خبر: ۹۱۱۲
۱۰:۳۴ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، این حادثه شب چهارشنبه گذشته هنگامی رخ داد که همسایگان زوج مسنی در خیابان صبای ۸۹ واقع در منطقه سیدی مشهد با مشاهده شعله‌های آتش که از منزل آنان زبانه می‌کشید، بلافاصله با آتش نشانی تماس گرفتند.
دقایقی بعد وقتی امدادگران آتش نشان، دل به آتش زدند و این شعله‌های سرکش را فرو نشاندند ناگهان در یکی از اتاق‌ها با پیکر‌های سوخته زوج مسنی روبه رو شدند که کف اتاق افتاده بودند.

با انتقال پیکر‌های سوخته به بیرون از منزل، ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گزارش شد و بدین ترتیب قاضی دکتر حسن زرقانی به همراه گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم محل آتش‌سوزی شد.

بررسی‌های مقدماتی با توجه به آثار ضربات شیئی نوک تیز و برنده روی پیکر‌های این زوج ۷۵ و ۶۵ ساله نشان داد که آنان توسط فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسیده اند و سپس عامل یا عاملان جنایت، برای از بین بردن آثار جرم، منزل را به همراه اجساد قربانیان جنایت به آتش کشیده اند. تحقیقات بیشتر کارآگاهان با صدور دستورات ویژه قضایی و با هدایت سرهنگ سلطانیان (رئیس اداره جنایی آگاهی) ادامه دارد.
 
منبع: رکنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: