حدود یک هفته قبل، جوانی که همه اعضای بدنش خالکوبی بود به قصد تعمیر موتورسیکلت خارجی خود وارد تعمیرگاهی در چهارراه بی سیم مشهد شد و درخواست تعمیر موتورسیکلت را داشت.
کد خبر: ۹۱۰۷
۱۰:۱۶ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، ماجرای دستگیری این شرور خطرناک که فیلم وحشت آفرینی او در فضای مجازی منتشر شده بود، از آن جا آغاز شد که حدود یک هفته قبل، جوانی که همه اعضای بدنش خالکوبی بود به قصد تعمیر موتورسیکلت خارجی خود وارد تعمیرگاهی در چهارراه بی سیم مشهد شد و درخواست تعمیر موتورسیکلت را داشت.
اما به دلیل نبود قطعه‌ای که باید تعویض می‌شد با تعمیرکار به مشاجره پرداخت و در حالی که قصد داشت با توسل به زور و با قدرت نمایی یکی از موتورسیکلت‌های نو را با خود ببرد، با تعمیرکار درگیر شد. بعد از این ماجرا، شرور ۲۳ ساله که احتمال می‌داد تعمیرکار از وی شکایت کند دست به خنجر شد و اقدام به وحشت آفرینی کرد. او که نزد پدرش و در یک قصابی مشغول کار بود، با ورود به تعمیرگاه و فروشگاه موتورسیکلت، دست به تخریب زد و با توهین و فحاشی، زخم‌هایی را بر شانه تعمیرکار نشاند و با تهدید حاضران از محل گریخت.

فرمانده انتظامی مشهد در تشریح چگونگی دستگیری این شرور وحشت آفرین گفت: با فرار این جوان از محلی که اقدام به قدرت نمایی با خنجر کرده بود، مراتب به پلیس ۱۱۰ گزارش شد که با توجه به اهمیت موضوع، رسیدگی به این پرونده به گروه ورزیده‌ای از نیرو‌های پلیس اطلاعات و امنیت عمومی مشهد سپرده شد.

سرهنگ حسین دهقان پور افزود: همزمان با انتشار بخشی از تصاویر وحشت آفرینی این فرد خطرناک در فضا‌های مجازی، نیرو‌های عملیاتی پلیس رصد‌های اطلاعاتی را ادامه دادند تا این که سرنخ‌هایی از مخفیگاه وی به دست آمد.

مقام ارشد انتظامی مشهد ادامه داد: بررسی‌ها بیانگر آن بود که متهم با تغییر چهره، در منزل یکی از اطرافیانش مخفی شده است. اما هنگامی که ماموران با دستورات ویژه قضایی، مخفیگاه وی را به محاصره درآوردند، ناگهان یکی از نزدیکانش با فریاد او را از حضور ماموران مطلع کرد و متهم با فرار به پشت بام قصد داشت از چنگ پلیس بگریزد که در این هنگام نیرو‌های یگان امداد وارد عمل شدند و او را دستگیر کردند.

سرهنگ دهقان پور با بیان این که آثار ضربات چاقو و تیغ به صورت متعدد روی پیکر این جوان شرور وجود دارد، افزود: او که نزد پدرش به شغل قصابی مشغول است، خالکوبی‌های زیادی نیز روی اعضای بدنش دارد و تا کلاس سوم راهنمایی تحصیل کرده است.

این مقام ارشد انتظامی همچنین به افرادی که با چاقوکشی و رفتار‌های نابهنجار قصد خودنمایی یا قدرت نمایی دارند، هشدار داد، دیگر دوران قداره بندی و گردنکشی گذشته است و پلیس با این گونه افراد به شدت و قاطعانه برخورد می‌کند بنابراین قبل از آن که به مجازات‌های سختی دچار شوند، دست از این اعمال بردارند و به مسیر درست زندگی بازگردند.
 
منبع: رکنا
برچسب ها: بازداشت شرور تتو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: