تصویری از خداداد عزیزی در کنار همسرش منتشر شده است که حکایت از روابط عاشقانه آنها در زندگی مشترک می دهد.
کد خبر: ۹۱۰۰
۱۸:۱۵ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۰
وی سال‌ها پیش عاشق دختری شد که او را برای زندگی مشترک انتخاب کرد، اما به دلایل شخصی هیچ گاه عکس همسرش را در هیچ جا به اشتراک نگذاشته است و حتی تعداد زیادی از همکاران او نمی‌دانند همسر خداداد عزیزی چه کسی است. آن‌ها سرانجام بعد از ازدواج صاحب دو فرزند شدند و میگوید بهترین ثمره زندگی ام دخترم فاطمه عزیزی و پسرم امیرحسین عزیزی است.
 
عکس | همسر جوان خداداد عزیزی

شغل دوم خداداد عزیزی

خداداد عزیزی بتازگی در تهران مغازه بزرگ طلا فروشی باز کرده است که این گالری در خیابان کریم خان زند تهران است و از ۱۰۰ هزار تومان طلا دارد تا سرویس طلا‌های سنگین و گرانقیمت برای افراد میلیاردر ودر این سال‌ها در کشور امارات چند کارخانه دارد و تعداد زیادی از پروژه‌های ساختمانی را در دست گرفته است.

خداداد اوایل کارش برای این که سرمایه کمی داشت به یک تولیدی لباس ورزشی زد و امروزه یکی از مشهور‌ترین و بهترین برند‌های لباس ورزشی در ایران را دارد.

تعداد زیادی از خانه‌های مسکونی و برج‌ها با بازرسی وی ساخته می‌شود و اکنون به شغل بساز و بفروشی مشغول است. او پول زیادی را در دوران فوتبال به خاطر زحمات زیادی که کشید نصیب خود کرد و اکنون زندگی بسیار مرفحی دارد و خانواده اش به داشتن چنین پسری افتخار می‌کنند.

تعداد بازی‌های ملی خداداد عزیزی

جمعا ۴۷ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال کشورمان ایران انجام داده است ودر دهه ۷۰ و اوایل ۸۰ ستاره فوتبال ایران درکنار علی دایی بود. وی ۱۱ گل ملی در کارنامه اش به ثبت رسانده است ودر جام جهانی سال ۱۹۹۸ او بود که ایران رابه جام جهانی رساند.

نخستین بازی او به صورت حرفه‌ای در تیم ابومسلم خراسان بوده است و برای گذراندن دوره سربازی درسال ۷۱ به تهران رفت. تیم مورد علاقه اش از کودکی تاکنون بارسلونا بوده است و تمام فوتبال‌های تیم بارسلونا را تا امروز تماشا کرده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: