ناصرالخلیفی هم اکنون صاحب و مدیرعامل باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن است.
کد خبر: ۹۰۴۵
۱۳:۱۸ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، ناصر الخلیفی (زادهٔ ۱۲ نوامبر ۱۹۷۳) یک تاجر و سرمایه دار و همچنین بازیکن حرفه ای سابق تنیس‌ اهل کشور قطر است.

 

مالک پی اس جی یا پاری سن ژرمن کیست؟ + عکس و بیوگرافی

 

او رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت BeIN Media Group ، رییس سرمایه گذاری های ورزشی قطر، رئیس فدراسیون تنیس قطر (QTF) و معاون فدراسیون تنیس آسیایی برای غرب آسیا (ATF) است .


وی همچنین هم اکنون مدیرعامل باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن است .
 
مالک پی اس جی یا پاری سن ژرمن کیست؟ + عکس و بیوگرافی
 

زندگی


پدر و پدربزرگ او صیاد مروارید بودند. وقتی ۱۱ ساله بود رابطه او با امیر قطر شروع شد. فارغ‌التحصیل دانشگاه اقتصاد قطر است. به مدت ۵سال در تیم تنیس قطر بازی کرد واز سال ۲۰۰۸ رئیس اتحادتنیس قطر است. هفتمین ثروتمند باشگاه دار دنیا و جزو ۲۴۰ ثروتمندترین افراد دنیاست.

 

مالک پی اس جی یا پاری سن ژرمن کیست؟ + عکس و بیوگرافیحرفه


کار خود را به عنوان مدیر حقوقی در تلویزیون ورزشی جزیره شروع کرد. در سال ۲۰۱۳ به عنوان مدیر عامل شبکه‌های ورزشی جزیره ترفیع پیدا کرد و سپس به رئیس شبکه‌های تلویزیونی بین اسپورت تبدیل شد

 

مالک پی اس جی یا پاری سن ژرمن کیست؟ + عکس و بیوگرافی

 

برعهده گرفتن ریاست پاری سن ژرمن


بعداز اینکه سازمان سرمایه‌گذاری قطر در سال ۲۰۱۱ باشگاه پاری سن ژرمن را خرید ناصر الخلیفی به عنوان رئیس آن انتخاب شد. او توانست ستاره‌های بزرگی از قبیل نیمار، ابراهیموویچ، کاوانی،و کلیان امپامپه را به باشگاه جذب کند و ۱۳ جام در فوتبال کسب کند. در سال ۲۰۱۵ تمام صندلی‌های باشگاه را به صندلی‌های راحتی تبدیل کرد و ۱۰۰ میلیون دلار برای بهینه و افزایش کیفیت باشگاه در نظر گرفته شده‌است.جریمه شدن توسط دادگاه اقتصادی مصر


در سپتامبر ۲۰۱۸ دادگاه اقتصادی مصر، شبکه‌های تلویزیونی بین سپورت و رئیس آن ناصر الخلیفی به دلیل مخالفت در ماده ۸ قانون حمایت از رقابت، ۴۰۰ میلیون جنیه جریمه کرد. شرکت بین اسپورت اقدام به قطع شبکه‌های خود از مشترکین در ماهواره مصری (نایل سات) شد؛ که آن‌ها را مجبور به تحویل دستگاه‌های رسیور سهیل سات کرد؛ و ضربه جدی به ماهواره مصری وارد شد.حمید شاه ویسی تاجر ایرانی دوست صمیمی او خسارت این ماجرا را پرداخت كرد.

 

مالک پی اس جی یا پاری سن ژرمن کیست؟ + عکس و بیوگرافی

 

منبع:طرفداری

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: