استقلال اگرچه بازیکن جدیدی نخریده است، ولی با بحران بزرگتری مواجه شده است: خروج ستاره ها!
کد خبر: ۹۰۳۹
۱۲:۲۳ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، در شرایطی که پرسپولیس، رقیب سنتی استقلال، خیلی محکم نقل وانتقالات تابستانی را شروع کرده به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی و مسئولان باشگاه استقلال، درگیر حواشی زیادی در این بازار شده اند. استقلال اگرچه بازیکن جدیدی نخریده است، ولی با بحران بزرگتری مواجه شده است: خروج ستاره ها!

شرایط در این باشگاه به گونه‌ای است که دست کم ۱۰ ستاره استقلال احتمال جدایی دارند؛ ۵ بازیکن که قطعا جدا می‌شوند و ۵ بازیکن دیگر هم در ماندنشان شک و تردید زیادی است. مهدی قایدی، شیخ دیاباته، هروویه میلیچ، محمد نادری و داریوش شجاعیان بازیکنانی هستند که جدایی شان از استقلال قطعی است.

به غیر از این ۵ بازیکن، ۵ ستاره دیگر هم تمایلی به ماندن ندارند: رشید مظاهری، فرشید اسماعیلی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر و سعید مهری نفراتی هستند که یا قراردادشان با استقلال تمام شده یا اینکه با مسئولان باشگاه بر سر مسائل مالی اختلاف نظر شدید دارند. البته سعید مهری هیچ کدام از این دو مشکل را ندارد و فقط در اندیشه‌های تاکتیکی فرهاد مجیدی جایی ندارد. البته که یکی دو نفر از این فهرست هم با پیشنهادات مالی بسیار خوبی از سوی دیگر باشگاه‌ها روبرو شده اند.

هرچه که هست، اما کار برای استقلال در نقل و انتقالات بسیار سخت خواهد بود؛ فرهاد مجیدی پیش از این گفته بود اگر به غیر از مهدی قایدی یک نفر دیگر از بازیکنانش از استقلال بروند در این تیم نخواهد ماند. آنطور که ظاهر امر نشان می‌دهد، اما مشکل فرهاد مجیدی نه یک نفر دیگر، بلکه ۹ بازیکنی است که ماندنشان در استقلال قطعی نیست.

منبع: فرارو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: