گنج پنهان مسابقات المپیک توکیو ۲۰۲۰ برنامه ویژه "کوین هارت" و "اسنوپ داگ" بود که از شبکه پیکاک پخش شد.
کد خبر: ۹۰۳۶
۱۱:۰۳ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، ستاره فیلم‌های "جومانجی" (Jumanji) و رپر آمریکایی مهم‌ترین لحظات این رویداد ورزشی که در شرایطی بی‌سابقه برگزار شد را با طنز نبوغ‌آمیزشان بررسی کردند. در یکی از اپیزودهای این برنامه، هارت و اسنوپ به کشتی فرنگی می‌پردازند و فنون چشم‌نواز "محمد علی گرایی" را ستایش می‌کنند. "اسنوپ داگ" می‌گوید: "او مثل یک قهرمان مبارزه می‌کند."

 

هارت پس از تماشای فن "سنجاب پرنده" گرایی می‌گوید: "[کشتی‌گیر] بدنش (کلمه اصلی به کار برده شده تغییر پیدا کرده است) را روی پیشانی حریف می‌چسباند و بعد همان‌ جا را می‌بوسد."
"اسنوپ داگ" در ادامه می‌گوید کشتی‌گیر ایرانی به این فن کفایت نکرد و فن "سالتو بارانداز" را در مسابقه دیگری با حریف کوبایی اجرا کرد. چهره کشتی‌گیر کوبایی که مقهور هنرنمایی گرایی شده توجه دو مجری را برای چند دقیقه مطعوف می‌کند.

 

تعریف و تمجید کوین هارت و اسنوپ داگ از کشتی‌های محمدعلی گرایی در المپیک توکیو

 

هارت می‌گوید: "امکانش هست به چهره کشتی‌گیر برگردیم؟ برگردید به چهره مرد سیاه‌پوست وقتی که متوجه شد کارش تمام شده" و اسنوپ اضافه می‌کند: "این چهره مردی است که می‌گوید من را در برنامه کوین و اسنوپ نشان خواهند داد." هارت ادامه می‌دهد: "این چهره می‌گوید: "این دیگر چه کوفتی بود؟ من ۱۰ سال است که کشتی‌گیر فرنگی‌ام و هیچ‌وقت پیش نیامده بود که کسی من را بلند کند و بچرخاند."

 

هارت در پایان این بخش می‌گوید: "محمد علی گرایی روی سکو نرفت اما باعث شد از کشتی فرنگی لذت ببرم. بنابراین ممنونم مرد، ممنونم محمد علی. عملکردت عالی بود."

 

 

منبع:سرنا 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: