شهره لرستانی از جمله بازیگرانی است که به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. او در پی بالا گرفتن عوارض این بیماری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است.
کد خبر: ۹۰۳۴
۱۰:۲۳ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، شهره لرستانی پیرامون ابتلای خود به جهش دلتا گفت: به دلیل ابتلا به بیماری کرونا از نوع دلتا از دیروز ۱۹ مردادماه در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه تهران بستری هستم و حال عمومی خوبی ندارم و از همه می‌خواهم برای من دعا کنند.

وی در همین راستا ابراز کرد: مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی برای شبکه یک سیما بودم که متاسفانه من و تمام گروه درگیر کرونای دلتا شدیم. بسیاری از عوامل و بازیگران دیگر نیز مبتلا به این جهش شدند و برخی نیز حال خوبی ندارند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «روز‌های ابدی» عنوان کرد: من دوز اول واکسن کرونا را به تازگی زده بودم، اما متاسفانه متوجه شدم درگیر کرونا از نوع دلتا هستم و هنوز نمی‌دانم ریه‌ام چند درصد درگیر شده، اما با اکسیژن می‌توانم نفس بکشم.

شهره لرستانی با اشاره به ضعف شدید بدنی خود به دلیل کاهش وزن اخیرش خاطرنشان کرد: پیش از این به دلیل عمل جراحی ۳۷ کیلو وزن کم کرده بودم و به همین دلیل بدنم ضعیف شده و حالا با ابتلا به این جهش خطرناک اصلا حال خوبی ندارم. از همه مردم تمنا می‌کنم برایم دعا کنند.
 
 منبع:میزان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: