تازه عروس ۲۱ ساله که برای پیگیری شکایت خود از مرد شیطان صفت پا به کلانتری سناباد مشهد گذاشته بود، درباره چگونگی این ماجرای تاسف بار به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: امروز به دلیل قطعی برق ساختمان، کولر منزل ما دچار نقص فنی شده بود.
کد خبر: ۹۰۰۶
۱۰:۰۳ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، تازه عروس ۲۱ ساله که برای پیگیری شکایت خود از مرد شیطان صفت پا به کلانتری سناباد مشهد گذاشته بود، درباره چگونگی این ماجرای تاسف بار به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: امروز به دلیل قطعی برق ساختمان، کولر منزل ما دچار نقص فنی شده بود.

قصد داشتم از یک تعمیرکار مجاز برای تعمیر کولر استفاده کنم، اما زمانی که از منزل خارج شدم، چند کارگر را دیدم که مدیر ساختمان آن‌ها را برای تعمیر برق و ایزوگام ساختمان به کار گرفته بود.

ناگهان در میان آن کارگران، جوانی را دیدم که یک بار دیگر برای تعمیر وسایل برقی به منزل همسایه مان آمده بود. لحظه‌ای که آن جوان را دیدم خیلی زود به او اعتماد کردم و از او خواستم تا کولر منزل ما را نیز بررسی و نقص برقی آن را برطرف کند.

آن جوان که «موسی» نام داشت، پذیرفت و وارد منزلم شد. او در حالی که مشغول بررسی سیستم برق ساختمان بود، چند بار با جملاتی رکیک طنز‌های نامربوطی را بر زبان راند که من اخم کردم و به او تذکر دادم که مواظب رفتار و گفتارش باشد، اما هشدار‌های من فایده‌ای نداشت تا این که ناگهان او به سوی من حمله ور شد و قصد آزار و اذیتم را داشت که با داد و فریاد او را به طرف در منزل هل دادم.

آن جوان هم برای این که کارگران دیگر متوجه ماجرای شیطانی او نشوند برای چند لحظه از منزل خارج شد. من هم از این فرصت استفاده کردم و بلافاصله در منزل را بستم، اما او دست بردار نبود و قصد داشت تا به هر طریق ممکن دوباره وارد منزل شود که در این لحظه با برادرم تماس گرفتم و او هم بی درنگ خود را به منزلم رساند و با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت.

آن جوان هم که متوجه این تماس شده بود، برای آن که بتواند از محل فرار کند با برادرم درگیر شد، اما با حضور اهالی محل از فرار او جلوگیری کردیم.

حالا هم که این مرد شیطان صفت دستگیر شده است می‌خواهم به زنان و دختران جوان توصیه کنم به هیچ وجه زمانی که در خانه تنها هستند، افراد غریبه حتی تعمیرکاران یا کارگران ساختمانی را به منزلشان راه ندهند چرا که احتمال دارد حادثه‌ای جبران ناپذیر رخ دهد و....

شایان ذکر است، به دستور سرگرد محمدباقر بهرازفر (رئیس کلانتری سناباد مشهد) این جوان شیطان صفت پس از انجام بازجویی‌های تخصصی و تکمیل پرونده قضایی به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد معرفی شد.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: رکنا
برچسب ها: قطعی برق

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: