فرهاد مجیدی پس از پذیرش شکست در فینال جام حذفی از هواداران استقلال عذرخواهی کرد.
کد خبر: ۹۰۰۲
۰۹:۳۰ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، فرهاد مجیدی پس از پذیرش شکست در فینال جام حذفی مثل یک مربی حرفه‌ای به جای بهانه جویی، مسئولیت شکست را پذیرفت و از هواداران استقلال عذرخواهی کرد و قهرمانی را به تیم فولاد تبریک گفت.

او بر خلاف برخی مربیان لیگ برتری که پس از هر شکست، زمین و زمان را به هم می‌دوختند تا توجیهی برای ناکامی خود داشته باشند بدون اشاره به کارشکنی‌های علنی و غیرعلنی که در حق تیم او شده، مسئولیت شکست را پذیرفت.

هواداران استقلال بعد از حدود ۱۴ ساعت ساعت از انتشار این پیام احساسی، با بیش از ۶۰۰ هزار کامنت دلگرم‌کننده از سرمربی تیمشان تمام قد حمایت کردند.
 
حمایت هواداران استقلال از فرهاد مجیدی با 600 هزار کامنت + عکس
 

متن کامل پست:

هواداران عزیز، برای نمایش و نتیجه دیشب از شما پوزش می‌خواهم. خوب می‌دانم که در این روزگار تلخ، یک قهرمانی چقدر حال شما را خوب می‌کرد. وقتی دلداری‌های اکثریت هواداران، به خصوص عزیزانی که در اصفهان و فرودگاه تهران حضور داشتند را می‌بینم، خیلی بیشتر شرمنده وجدان و انصاف بی‌پایان شما عاشقان استقلال می‌شوم و این رفتار، انگیزه من را برای یک شروع مجدد دوچندان می‌کند.

فصل جدید برای ما از همین امروز شروع شده است. چهارده روز سرنوشت‌ساز و به شدت حیاتی پیش‌روی ماست. اگر در این مدت کوتاه پروژه تمدید و تقویت تیم را به درستی انجام ندهیم، موفقیت‌ها شروع نمی‌شود.

در این ساعت‌ها نمی‌خواهم از مشکلات بگویم که خیلی از گفتنی‌ها را بعد از بردها با شما هواداران عزیز درمیان گذاشتم. اهل بهانه‌جویی نیستم و مسؤولیت این شکست را می‌پذیرم. بازیکنان من تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دادند. باید بدانید که خیلی از بازیکنان من در هفته‌های اخیر بدون آنکه خبرش رسانه‌ای بشود، در شرایط بسیار سخت و باوجود مصدومیت‌های مختلف ازخودگذشتگی کردند و وظیفه خودم می‌دانم در پایان فصل از همه آنها و کادر فنی، پزشکی، اجرایی، تدارکات و رسانه‌ای تیم تشکر کنم.

در چهارده روز آینده باید به طور شبانه‌روزی کار کنیم. باید بیدار باشیم و اجازه ندهیم فرصت نقل‌وانتقالات مثل دو سه فصل اخیر از بین برود. به نمایندگی از میلیون‌ها استقلالی، در چهارده روز آینده بر سر منافع استقلال و امور نقل و انتقالات با کسی تعارف نخواهم داشت و سعی می‌کنم در صورت نیاز به صورت شفاف با هواداران در ارتباط باشم.

در پایان قهرمانی تیم فولاد را به مردم مظلوم خوزستان، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم‌.
 
 
منبع : منیبان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: