رضا آقالو، اینفلوئنسر ایرانی و معروف به رضا تایلندی شب گذشته در پی تصادف با یک وانت بر اثر خون ریزی شدید جان خود را از دست داد.
کد خبر: ۸۹۶۴
۱۳:۱۵ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، تصادف در خیابان آزادی باعث فوت یک اینفلوئنسر شد. فعال فضای مجاز به دلیل تصادف با نیسان جان خود را از دست داد. در پی این تصادف راننده نیسان پا به فرار می گذارد. تصادف خونین در شب گذشته باعث جان باختن این فعال فضای مجازی شد. رضا آقالو قربانی این تصادف در خیابان آزادی بود.

 

رضا آقالو که با انتشار ویدیویی طنز در تایلند با بلند کردن تابوت و شیرین کاری در آن جا به شهرت رسید، پس از مدتی با ساخت صفحه ای در فضای مجازی و تولید محتوای طنز، تعداد مخاطبین اش را به بیش از 230 هزار نفر رساند.

111111111111111111

 

 

 

 

این اینفلوئنسر جوان متاسفانه شب گذشته در حوالی خیابان آزادی، کتفش به باربند یک وانت گیر می کند و همین اتفاق باعث سرنگون شدن اش می شود. رضا آقالو در پی این تصادف دچار جراحت سنگینی از ناحیه سر می شود.

 

 

 

رضا تایلندی

 

 

گفته می شود که راننده نیسان پس از این حادثه بالای سر رضا می رود اما پس از مدتی پا به فرار می گذارد. رضا تایلندی پس از نیم ساعت تلاش و تماس با رفقایش به دلیل خون ریزی شدید و دیررسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

 

 

رضا تایلندی

 

 

در آخرین استوری وی در فضای مجازی گفته شده است که مراسم ختم و خاکسپاری او به زودی اعلام می شود.

 

 

رضا تایلندی

 

 
 
 

منبع : رکنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: