در المپیک ۲۰۲۰ توکیو برخی از ورزشکاران با مدل مو‌های خود توجه‌ها را به خود جلب کردند. در اینجا نگاهی داریم به مدل مو‌های رنگارنگ و متفاوت ورزشکاران شرکت کننده در المپیک توکیو.
کد خبر: ۸۹۶۰
۱۲:۴۶ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، در المپیک ۲۰۲۰ توکیو که قرار است با مراسم اختتامیه به پایان برسد بسیاری از رکورد‌ها شکسته شد. در این میان برخی از ورزشکاران بودند که با مدل مو‌های خود توجه‌ها را به خود جلب کردند. در اینجا نگاهی داریم به مدل مو‌های رنگارنگ و متفاوت ورزشکاران شرکت کننده در المپیک توکیو.
 
مدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکس
مدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکسمدل مو‌های عجیب ورزشکاران در المپیک ۲۰۲۰ + عکس
 
 
 
منبع : اقتصاد24

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: