زنان جوان کره ای دارای پوستی زیبا و صاف هستند. این خانم ها روزانه روتین پوستی خاصی دارند که موجب جلوگیری از پیری پوست و شفافیت پوست آن ها می شود.
کد خبر: ۸۹۵۸
۱۲:۱۸ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، راز داشتن پوستی زیبا و جوان زنان کره‌ای هنوز هم بر بسیاری از شما پوشیده است و کاملا نمی‌دانیم که آن‌ها چه کار می‌کنند که پوست به این زیبایی دارند.


فرمول و قانون ۴۲۴


خانم‌های آسیایی یک روش ساده زندگی دارند و آن هم باعث می‌شود که زیبایی واقعی را تجربه کنند. آن‌ها طبق قانون ۴۲۴ به مدت ۱۰ دقیقه صورت خود را می‌شویند و آن را جایگزین یک حمام کامل می‌کنند.

در چهار دقیقه اول بقایای میکاپ و چربی‌های صورت را پاک می‌کنند سپس با کف و فوم شوینده به مدت ۲ دقیقه صورتشان را می‌شویند و بعد به مدت ۴ دقیقه صورت و گردن را آب کشیده و شستشو می‌دهند.

همچنین برای این که اثربخشی کارشان بیشتر شود، از تونر مرطوب کننده هم استفاده می‌کنند. معمولاً بهتر است که زمان استفاده از تونر بیشتر از ۴ ثانیه بعد از اتمام شست و شو نشود.


ماسک روغن طبیعی همراه با برنج


خانم‌های کره‌ای معمولاً خیلی در معرض آفتاب قرار می‌گیرند و همین باعث می‌شود که در طول زمان پوست شان تیره شود. به همین دلیل آن‌ها سعی می‌کنند راهکار‌هایی را در پیش بگیرند تا از تیرگی پوست شان جلوگیری شود. معمولا از ماسک روغن طبیعی و برنج استفاده می‌کنند. این ماسک را فقط برای پوست صورت استفاده نمی‌کنند، بلکه آن را روی کل بدن شان هم می‌زنند.


کشش ماهیچه‌های دهان


خانم‌های کره‌ای برای از بین بردن چین و چروک ها، جریان خون را در بدن بهبود می‌بخشند و تناژ پوست خود را روشن‌تر می‌کنند و این کار را از طریق ورزش صورت و کشش اطراف دهان با ادای حروف A-E-I-O-U انجام می‌دهند.


استفاده از روغن هیدروفیلیک به جای میسلارواتر


روغن‌های پاک کننده می‌توانند آلودگی‌ها را از عمق پوست بیرون بکشند. حتی کثیفی‌هایی را از بین می‌برند که میسلار واتر قادر به انجام آن‌ها نیست. معمولاً دو الی سه بار در هفته از این روغن استفاده می‌کنند.


قرار دادن محصولات زیبایی داخل یخچال


خانم‌های کره‌ای عادت دارند برای این که از ایجاد چین و چروک روی پوست شان جلوگیری کنند، آن را خنک نگه دارند. در نتیجه ماسک، کرم و محصولات زیبایی را قبل از استفاده مدتی داخل یخچال نگه می‌دارند. محصولات زیبایی را هنگامی که به پوست صورتشان می‌زنند، روی پوست نمی‌مالند و با حرکات ضربه‌ای آن را روی پوست پخش می‌کنند.


اضافه کردن روغن طبیعی به کرم پودر


خانم‌های کره‌ای برای پوست خشک راه حل‌های زیادی دارند و یکی از راه هایشان این است که به جای خرید محصولات گران قیمت، چند قطره روغن طبیعی یا سرم صورت به کرم پودر خود اضافه می‌کنند.


شستشو با آب برنج


گاهی اوقات بعضی از محصولات ناشناخته به شدت باعث زیبایی می‌شود که یکی از آن‌ها آب برنج است. کره ای‌ها بعد از پختن برنج، آب آن را دور نمی‌ریزند و آن را برای اهداف آرایشی و زیبایی استفاده می‌کنند و عقیده دارند که شستن صورت با آب برنج پوست را جوان و مات کرده و مقاومت در برابر اشعه خورشید را بالا می‌برد.


رنگ لب به جای رژ لب

 
شاید برایتان جالب باشد که معمولاً کره ای‌ها رژ لب نمی‌زنند، بلکه سعی می‌کنند به لب‌های خود رنگ‌های طبیعی بدهند. همچنین بر این عقیده هستند که رنگ لب معمولاً مدت زمان بیشتری باقی می‌ماند و از رژلب بهتر است.


استفاده از تونر برای صورت


خانم‌های کره‌ای از تونر به مقدار زیاد استفاده می‌کنند و حتی آن را جایگزین ماسک‌های ورقه‌ای می‌کنند. برای اینکه خواص تونر‌های مرطوب کننده را افزایش دهند، پد را داخل تونر کرده و به پوست خود می‌زنند.


همراه داشتن ضد آفتاب


یکی دیگر از نکته‌های مهمی که خانم‌های کره‌ای رعایت می‌کنند، استفاده از ضد آفتاب است. آن‌ها از همان دوران کودکی به صورت خود ضدافتاب می‌زنند و هرگز استفاده از آن را فراموش نمی‌کنند.
 
برچسب ها: زنان کره ای پوست

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: