مربی تیم پنجگانه آلمان به دلیل مشت زدن به اسب از بازی‌های توکیو اخراج شد.
کد خبر: ۸۹۴۳
۱۴:۵۱ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، مربی تیم پنجگانه آلمان به دلیل مشت زدن به اسب از بازی‌های توکیو اخراج شد.

کیم رایزنر در تلاش بود تا به آننیکا شلو کمک کند تا بتواند اسب خود را قبل از دور پرش در مسابقات زنان کنترل کند. این ورزشکار در ۲ مسابقه جلو بود، اما اسب او از پرش امتناع کرد تا ورزشکار آلمانی شانس طلا را از دست بدهد. این ورزشکار به شدت از اتفاق پیش آمده ناراحت بود و گریه می‌کرد.

یکی از ویژگی‌های پنجگانه مدرن این است که به ورزشکاران به طور تصادفی اسب اختصاص داده می‌شود و آن‌ها ۲۰ دقیقه زمان دارند تا ارتباط بگیرند که این موضوع بخشی از این چالش است.

سنت بوی اسب مسابقه که قبلاً برای اولین ورزشکار خود سواری دشواری را به انجام رساند در حین مسابقه از پرش خودداری کرد. تعدادی از مردم در رسانه‌های اجتماعی نگرانی خود را در مورد نحوه برخورد شلو و رایزنر با اسب مطرح کردند.

فدراسیون جهانی پنجگانه این نگرانی‌ها را پیش از رویداد مردان در روز شنبه پذیرفت و سپس بیانیه‌ای صادر کرد که مجازات رایزنر را به دنبال داشت. دادن کارت مشکی به کیم رایزنر مربی تیم ملی آلمان او را از ادامه بازی‌های المپیک توکیو محروم کرد.

فدراسیون جهانی پنج گانه در بیانیه‌ای گفت: بررسی ویدئو‌ها نشان می‌دهد مربی آلمانی در زمان مسابقه بار‌ها به اسب با مشت ضربه زده است. این موضوع مغایر با قوانین فدراسیون جهانی و المپیک محسوب می‌شود.
 
 
 


منبع:فارس

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: