محمدرضا گرایی موفق شد استابلر حریف سرسخت آلمانیش را شکست دهد و به نیمه نهایی المپیک توکیو صعود کند.
کد خبر: ۸۸۶۲
۰۹:۱۶ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، در ادامه مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیک توکیو امروز محمدرضا گرایی آخرین نماینده کشورمان روی تشک رفت.وی در وزن ۶۷ کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف هورتا از کلمبیا رفت که با نتیجه ۸ بر صفر پیروز و راهی دور بعد شد.گرایی در مرحله یک‌چهارم نهایی در مصاف با استابلر قهرمان جهان از آلمان کشتی گرفت. وی در این مرحله با نتیجه ۵-۵ پیروز شد و به نیمه‌نهایی صعود کرد.

گرایی در حالی در این کشتی حساس به پیروزی رسید که در فاصله کمتر از ۲ دقیقه، ۴ امتیاز از حریف قدر آلمانی خود عقب بود، اما در پایان توانست از خستگی مفرط استابلر نهایت استفاده را ببرد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند.

گرایی حالا با شکست اسماعیل بوررو قهرمان جهان و المپیک از کوبا مقابل کشتی‌گیر گرجستانی از شانس زیادی برای گرفتن مدال برخوردار است و باید منتظر بمانیم و ببینم برداران گرایی امروز می‌توانند کشتی فرنگی را لااقل صاحب دو مدال المپیک کندد یا خیر.در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند؛ که فرنگی کار کشورمان در نیمه‌نهایی باید ساعت ۱۳:۴۵ به مصاف حریف گرجستانی برود.

گفتنی است در سالن مسابقات امروز مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، عبدی افتخاری و علیرضا رحیمی اعضای هیات اجرایی، علیرضا دبیر و بهداد سلیمی حضور دارند.
 
 
 
منبع:ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: