رئیس پلیس تهران گفت: در محدوده‌های برگزاری دو مراسم " تنفیذ" و "تحلیف" ریاست جمهوری، محدودیت تردد برای وسایل نقلیه درنظر گرفته شده است.
کد خبر: ۸۸۵۳
۱۳:۲۷ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، "سردار حسین رحیمی" امروز (دوشنبه، ۱۱ مرداد) در همایش اجرایی و عملیاتی مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری در ستاد فاتب، گفت: نیروی انتظامی و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بیشترین مسئولیت را در این دو مراسم عهده‌دار است که در این خصوص برنامه‌ریزی مفصلی درنظر گرفته شده است و با دستگاه و سازمان‌های مختلف مانند سپاه، مجلس و یگان حفاظت شخصیت‌ها هماهنگی انجام داده‌ایم.

رئیس پلیس تهران افزود: برای فردا (مراسم تنفیذ) محدودیت‌های ویژه ترافیکی در محدوده خیابان‌های، ولی‌عصر (عج)، جمهوری، امام خمینی (ره) و کارگر از ساعت ۹ صبح تا حدود ۱۳ اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: برای روز چهاردهم مرداد (مراسم تحلیف) برنامه ویژه‌ای درنظر داریم، در محدوده اطراف مجلس و خیابان‌های منتهی به میدان بهارستان، از ساعت ۱۳ طرح‌های ویژه ترافیکی و انتظامی اجرا می‌شود و تردد از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در محدوده‌های مدنظر ممنوع خواهد بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه جمعی از مهمانان خارجی در سطوح مختلف برای حضور در این مراسم به تهران خواهند آمد، گفت: به همین منظور تمام امکانات را به کار گرفته‌ایم، پلیس راهور، پیشگیری و یگان امداد طرح‌های ویژه ترافیکی، انتظامی و ایست و بازرسی را انجام می‌دهند همچنین کنترل‌های نامحسوس و اطلاعاتی با بهره‌گیری از ده‌ها گشت اطلاعاتی در تهران در این چند روز اجرا می‌شود.
 
منبع: شبکه خبر
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: