ناهید کیانی هوگوپوش وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان در المپیک توکیو در اولین دیدار برابر کیمیا علیزاده، نماینده تیم پناهندگان نتیجه را واگذار کرد و در صورت صعود این هوگوپوش به فینال، ناهید در جدول رپه‌شارژ برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.
کد خبر: ۸۶۸۸
۰۹:۳۳ - ۰۳ مرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، مسابقات تکواندو در سی‎‌ودومین دوره بازی‌های المپیک توکیو از روز گذشته (شنبه – دوم مردادماه) با حضور ۱۳۱ تکواندوکار از ۶۱ کشور جهان در چهار وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و چهار وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان در در سالن "ماکوهاری مسه" آغاز و به مدت چهار روز ادامه دارد.

امروز (یکشنبه – سوم مردادماه) و در روز دوم این رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- کیلوگرم زنان در حال برگزاری است که میرهاشم حسینی و ناهید کیانی نمایندگان ایران هستند.

ناهید کیانی در اولین گام خود در این رقابت‌ها برابر "کیمیا علیزاده" تکواندوکار پناهنده که از طریق وایلدکارت جواز حضور در توکیو را گرفته است و برنز بازی‌های المپیک، طلا بازی‌های المپیک نوجوانان، نقره و برنز قهرمانی جهان، طلا قهرمانی نوجوانان جهان، برنز قهرمانی آسیا، طلا گرندپری و… را در کارنامه دارد، قرار گرفت که نتیجه را ۱۹ بر ۸ واگذار کرد و حالا در صورت صعود این هوگوپوش به فینال، ناهید در جدول رپه‌شارژ برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.

مهرو کمرانی سرمربیگری بانوی المپیکی تکواندو کشورمان را برعهده دارد.
 
 
 

خوش و بش کیمیا علیزاده با ناهید کیانی و مربی تیم ملی کشورمان در پایان مبارزه

 
 
 

منبع:ایلنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: