کلاب هاوس (Clubhouse) یکی از جدیدترین برنامه های اجتماعی است که باعث جلب توجه افراد زیادی شده است که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد آن که مبتنی بر گفتگوی صوتی است در مکالمات اجتماعی رونق گرفته است.
کد خبر: ۸۵۷۶
۱۳:۰۱ - ۲۹ تير ۱۴۰۰
 

کلاب هاوس چیست ؟


کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی نسبتاً جدید است که مبتنی بر صوت است و نسبت به شبکه اجتماعی‌های امروزی متفاوت است و خبری از ذخیره اطلاعات یا عکس گذاشتن از وضعیت خود در آن نیست و تفاوت آن این است که همه چیز به صورت آنی و به صورت لایو در آن رخ می‌دهد. در کلاب هاوس به صورت آزادانه می‌توانید اشخاص را فالو کنید و نیازی به اکسپت کردن آن‌ها نیست.


سیاست برنامه کلاب هاوس چیست؟


کلاب هاوس از همان ابتدا سیاست مناسبی را در پیش گرفت و با سرمایه‌گذاری روی افراد معروف و شناخته شده، خود را تبدیل به یک برنامه معتبر برای عموم کرد و بعد از ورود ایلان ماسک که عنوان ثروتمندترین مرد جهان را با خود یدک می‌کشد، سیل عظیمی از مردم وارد این برنامه شدند.


در کلاب هاوس به چه چیزهایی دسترسی داریم؟


به محض ورود به کلاب هاوس با شمار فراوانی از اتاق‌ها با موضوعات مختلف از ورزش و چیزهای ساده تا آموزش زبان و فناوری روبه‌رو می‌شوید که می‌توانید مطابق با سلیقه خود وارد آن شوید و به گفت‌و‌گو بپردازید یا از صحبت‌های دیگران استفاده کنید، اما هیچ چیزی در این اتاق‌ها ذخیره نمی‌شود. این برنامه فقط به صورت لایو و از طریق ویس اطلاعات را منتقل می‌کند.


برنامه Clubhouse را از کجا می‌توان دریافت کرد؟


در حال حاضر Clubhouse برای دانلود در App Store برای iPhone و برای اندروید در دسترس است برای دانلود به لینک های زیر کلیک کنید .
 
 


آموزش ورود به کلاب هاوس


برای عضو شدن در کلاب هاوس شما نیاز به دریافت یک دعوتنامه یا اینوایت از کاربرانی دارید که هم اکنون در آن عضو هستند. پس از دریافت کد دعوت کلاب هاوس و نصب اپلیکیشن روی گوشی خود شما می بایست مراحل نصب را به طور کامل طی کنید. در اولین گام می بایست بیوگرافی خود را کامل کنید.
 
آموزش ورود به کلاب هاوس
 

پس از این مرحله به محیط اصلی اپلیکیشن وارد می شوید که شامل انواع روم ها و کلاب ها است. 
 
آموزش نحوه ی ورود به کلاب هاوس + لینک دانلود
شما می توانید در این مرحله برای خود یک روم اختصاصی بسازید و از دیگران برای شرکت در روم خود و شنیدن صحبتهای خود در موضوع خاص دعوت کنید.
 
آموزش  ورود به کلاب هاوس
 
پس از ورود به یک روم اگر تازه به عضویت کلاب هاوس در آمده اید و با گردانندگان روم آشنایی ندارید شما به عنوان شنونده به روم وارد می شوید و اجازه صحبت کردن ندارید. در صورتی که قصد صحبت کردن داشته باشید می توانید دست خود را بالا برده و در صورت صدور محوز توسط سخنران یا گرداننده روم میکروفون شما برای صحبت کردن فعال خواهد شد.
 
آموزش  ورود به کلاب هاوس
 
به محلی که در بالاترین جای صفحه نمایش دیده می شود و نام چند فرد در آن با علامت سبز به چشم می خورد Stage گفته می شود که معمولاً سخنران ها یا اسپیکرها را در آن قسمت مشاهده می نمائید.آموزش ورود به کلاب هاوس


 
منبع: بتاکاپ
 
 
برچسب ها: کلاب هاوس آموزش

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: