شاگردان گل‌محمدی برای حفظ صدرنشینی چاره‌ای جز پیروزی در ۳ دیدار پایانی خود ندارند.
کد خبر: ۸۵۶۶
۰۹:۳۴ - ۲۹ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، لیگ برتر فوتبال ایران به روز‌های جذاب خود رسیده و حالا در فاصله سه قدمی تا پایان لیگ هستیم. در ادامه رقابت‌های لیگ، در چارچوب هفته بیست و هشتم، فردا ۸ دیدار به صورت همزمان در اقصی نقاط ایران برگزار خواهدشد. موضوعی که البته با توجه به قطعی احتمالی برق بعید است، به صورت هماهنگ به پایان برسد.

در حساس‌ترین دیدار هفته پرسپولیس باید از ساعت ۲۱:۱۵ به مصاف ماشین سازی تبریز برود که هفته قبل با شکستی که در کارنامه‌اش ثبت شد، سقوطش به لیگ یک قطعی شد.

شاگردان علیرضا اکبرپور انگیزه خاصی برای این دیدار که در بنیان دیزل برگزار خواهدشد ندارند.

در آن سو، اما شاگردان گل‌محمدی برای حفظ صدرنشینی چاره‌ای جز پیروزی در ۳ دیدار پایانی خود ندارند. آن‌ها باید ماشین‌سازی و تراکتور تبریز و همچنین پیکان تهران را شکست دهند تا فارغ از اینکه سپاهان چه نتایجی در سه هفته آتی کسب خواهدکرد، برای پنجمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شوند.شکست در دربی مثل شمشیر دو دم برای گل‌محمدی عمل خواهدکرد. یا بازیکنانش آنقدر انگیزه گرفته‌اند که به نیت جبران پس از چند هفته بد، به شدت خوب و باانگیزه در زمین حاضر خواهندشد و به پیروزی دست می‌یابند، یا اینکه درگیر حواشی پس از شکست در شهرآورد خواهندشد و به زودی با نتایج ضعیف دیگر، دستشان از جام قهرمانی لیگ هم کوتاه خواهدماند.در تیم پرسپولیس فردا قطعا کمال کامیابی‌نیا به بازی نخواهدرسید، اما سایر بازیکنان پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارند و در صورت صلاحدید کادرفنی می‌توانند به میدان بروند.


منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: