فرشاد ماجدی، دستیار فرهاد مجیدی که به تازگی از استقلال جدا شده دست به افشاگری درباره رفتار‌های عجیب سرمربی استقلال زده است.
کد خبر: ۸۵۴۳
۱۲:۰۴ - ۲۸ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، فرهاد مجیدی درمصاحبه بلند بالای خود به موضوعات گوناگونی اشاره کرد که بخشی ازآن به چرایی قطع همکاری با فرشاد ماجدی اختصاص داشت. فرهاد مجیدی مدعی بود، چون فرشاد ماجدی بدون اجازه او اردوی استقلال را ترک کرده، از استقلال کنار گذاشته شده است. مجیدی با به کار بردن این جمله که با هیچ کس شوخی ندارم اخراج دستیارش از تمرین استقلال را به نحوی توجیه کرد، اما این افشاگری سبب شد تا فرشاد ماجدی نیز جواب فرهاد مجیدی را بدهد واز زوایای دیگری رونمایی کند.

ماجدی چنین گفته است: «من دوست ۲۰ ساله فرهاد مجیدی نبودم بلکه رفیق۲۹ ساله ایشان بودم. زمانی که مربی تیم‌ملی امید بودم از من خواست کمکش کنم و به صورت قرضی به تیم استقلال آمدم و بر حسب وظیفه در ۸ بازی کمکش کردم و بعد برگشتم سر تمرین تیم امید ایران و وقتی آقای کرانچار فقید قراردادش را با تیم امید فسخ کرد من ایشان را به آقای استیلی معرفی کردم و گفتم مربی جوان و آینده داری است.»

ماجدی در ادامه صحبت‌هایش گفت: «ایشان (حمید استیلی) از شما (فرهاد مجیدی) دعوت کردند برای سرمربیگری تیم امید و حتی در انتخاب بازیکنانی مثل نادر محمدی بازیکن پیکان که یک پدیده در بازی‌های لیگ برتر به حساب می‌آید با من جنگیدی و او را خط زدی و کار را به کل از من‌گرفتی و حرفی نزدم. منی که در زمان کرانچار و بازی‌های مقدماتی بیشتر کار‌های فنی تیم امید را انجام می‌دادم و در نهایت مسائلی باعث شد با تیم امید و آقای استیلی همکاری نکنید. من هم بر حسب معرفی شما و دوستی از تیم امید ایران استعفا دادم و شما دوباره به استقلال برگشتید و حتی یک تماس با من نگرفتید. به خوبی می‌دانید من یکسال و اندی نتوانستم با تیمی قرارداد منعقد کنم و به رسم دوستی بسیاری از افراد من را سرزنش کردند، ولی حرفی نزدم، سکوت کردم و صبر کردم و حتی از فرهاد مجیدی بار‌ها در برابر مخالفانش حمایت کردم و مورد ناسزا گویی بسیاری از افراد قرارگرفتم و امسال به خواسته شما دوباره به تیم برگشتم، ولی متاسفانه کار‌های عجیب و غریبی از فرهاد دیدم و جدا تحمل کردم چه در بحث مسائل فنی و چه روی نیمکت.»فرشاد ماجدی صحبت هایش را خطاب به فرهاد مجیدی این گونه ادامه داد: «رفتار‌های او نسبت به من دردناک بود و در عربستان به من تهمت زدند که ارنج تیم را پخش کردم! و بعد مشخص شد که اشتباه کرده و اطرافیان خط اشتباه به ایشان دادند. به خاطر غرور بیش از حد زمانی که بسیار ناراحت بودم از این تهمتی که به من زده شد سرسری عبور کردی. سر تمرین حتی تشویق بازیکنان را توسط من ممنوع کردی و گفتی صحبت نکنم و بلند حرف نزنم و حتی ارتباط کمی با بازیکنان داشته باشم. دلیلش را هنوز نفهمیدم و دو بار دیر رسیدن سر تمرین را به مدت ۱۵ دقیقه در بوق و کرنا کرد. در صورتی که من از ۲ فروردین همیشه ۱ ساعت قبل شروع تمرین در محل تمرین حاضر بودم. رفتار‌های بد و بی مورد شما نسبت به منی که رفاقت را بیشتر از هر چیزی در زندگی خودم قبول دارم باعث جدایی من ازاستقلال شد. در شبی که من به جای سرپرست تیم در جلسه هماهنگی شب قبل بازی در اراک شرکت و دو ساعت با داور یگان ویژه و... صحبت کردم که در دایره وظایف من نبوده و نیست. در همان شب که مورد ضرب و شتم تماشاگرنما‌های اراکی قرار گرفتید و دق و دلی آن‌ها را سر من که ساعت ۱ نصف شب در اتاقم خواب بودم و با داد و بیداد که چرا نیامدی پایین، ما را زدند و تو خواب بودی و دیگر از بعد بازی سر تمرین نیا دادی؛ و من هم به علت برخورد بی دلیل و ناجوانمردانه شما همان شب عطای حضور در استقلال را به لقایش بخشیدم و به تهران بازگشتم. حالا این اصول شماست که بعد رفتنم فن پیج‌های شما من را به عنوان کسی که به خاطر پول تیم را ترک کردم یا به خاطر تیم ملی ترک کردم مورد ناسزا قرار دهند و به خانواده من فحش می‌دهند و اخبار دروغ را منتشر می‌کنند که من را خاطی و گناهکار جلوه دهند. نه اینطور نیست من را همه بازیکنان و مربیان می‌شناسند که حرف حق را درست می‌زنم و ترسی ندارم و متاسفم که اصول شما با تکبر شما یکی شده. من بر حسب رفاقت تحمل کردم، اما مصاحبه می‌کنی و می‌گویی من به رفیقم اجازه ندادم بیاید! اما بگذارید دلیل و علتش را همه بدانند و این راهم بدانند که من از ۷۰۰ میلیون قرار دادم به خاطر حفظ شخصیتم گذشتم و به خاطر پول تیم را ترک نکردم و به خاطر رفتار‌های مغرورانه و متکبرانه ات تیم را کنار گذاشتم و تو رسم رفاقت را نه با من و نه باکسی نخواهی دانست.»منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: