در جریان بازی مقابل شهرداری آستارا، محمد زارع فومنی یکی از مدیران گل ریحان که سلاح کمری همراه خود داشت بازداشت شد که پس از این اتفاق مشخص شد سلاح او قلابی بوده است، اما ماجرا به همین مساله ختم نشد.
کد خبر: ۸۴۳۲
۱۲:۵۷ - ۲۴ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، مسائل مالکیت و مدیریتی باشگاه گل ریحان و اختلافاتی که بین مسئولان این باشگاه با مسئولان ورزشی استان البرز به وجود آمده دردسر‌های زیادی را برای این تیم ایجاد کرده است. در جریان بازی مقابل شهرداری آستارا، محمد زارع فومنی یکی از مدیران گل ریحان که سلاح کمری همراه خود داشت بازداشت شد که پس از این اتفاق مشخص شد سلاح او قلابی بوده است، اما ماجرا به همین مساله ختم نشد.
 

روز بعد از بازی با نامه مدیرعامل باشگاه، فومنی از کاربرکنار شد. اما فومنی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مدیرعاملی در کار نیست و او با حکم اداره ورزش و جوانان استان البرز به تیم کمک می‌کند:


«من در اصل مدیر تحت قرارداد اداره ورزش و جوانان استان البرز هستم. آن‌ها تیم را از مالک قبلی گرفتند و تحویل من دادند. ماهیت مدیریت تیم گل‌ریحان زیر سوال است و متاسفانه موارد کمیسیون ماده ۵ و … طی نشده، رضا رضایی از لحاظ قانونی مدیرعامل نیست. می‌توانید این مساله را از اداره ورزش و جوانان استان البرز استعلام کنید. تیم را با حکمیت اداره ورزش و جوانان، در اختیار من قرار داده‌اند و هیچ مشکلی ندارم. رضایی از لحاظ قانونی، در کمیسیون ماده ۵ مراحل را طی نکرده، از نظر قانونی این تیم مدیرعامل ندارد و به خاطر همین سازمان لیگ این تیم را تحویل اداره تربیت بدنی استان البرز داده است. ما هم در بحث هزینه‌ها کمک می‌کنیم. قرارداد من دو ساله است. تا سال آینده با این آقایان قرارداد داریم و طبق قراردادمان باید عمل کنیم.»


فومنی در حالی حضور مدیرعامل را غیرقانونی می‌داند که اظهارات رئیس هیات فوتبال استان البرز نشان می‌دهد او با حکم رضا رضایی در باشگاه گل‌ریحان مشغول به کار شده است و این انتصاب نیز حداقل از سوی هیات فوتبال پذیرفته شده است. نکته مهم دیگر این است که آیا سازمان لیگ می‌تواند یک تیم خصوصی را بدون هماهنگی با باشگاه به اداره ورزش و جوانان تحویل بدهد؟ این سوالی است که قطعا مسئولان سازمان لیگ در مورد آن پاسخ روشنی خواهند داشت.
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: وانا نیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: