سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی خبرداد که برای انتقام گیری از همسرش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال فردی را اجیر کرده بود.
کد خبر: ۸۳۴۷
۱۳:۰۸ - ۲۲ تير ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، سرهنگ کارآگاه علی فرخ پور، در توضیح این خبر بیان داشت: 29 اسفند سال گذشته مرد میانسالی با پلیس110 تماس گرفت و مدعی شد که برای یکی از دوستانش حادثه ای رخ داده است. او گفت: امروز هر چه با دوستم خشایار تماس می گیرم تلفن را جواب نمی دهد. باتوجه به اینکه باهم قرار داشتیم و او آدمی نبود که بی اطلاع به محل قرار نیاید، نگران شده و راهی خانه اش شدم. اما در خانه را هم باز نکرد در حالی که خودرواش مقابل خانه اش است. می ترسم برای خشایار اتفاقی رخ داده باشد.

 

وی افزود: بدنبال این تماس، ماموران کلانتری و آتش نشانی راهی محل شده و پس از هماهنگی های قضائی در خانه خشایار را باز کردند. با ورود به خانه خشایار در محدوده وردآورد؛ آنها با بدن نیمه جان خشایار دست و پا بسته مواجه شدند که مورد شکنجه قرار گرفته بود. خشایار بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و با آنکه وضع جسمی اش بد بود، تحت درمان قرار گرفت.

 

سرپرست پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: خشایار که تا چند قدمی مرگ رفته بود، پس از بهبودی نسبی در تحقیقات گفت: به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم، او مدتی است که مرا رها کرده و به همراه بچه ام به خانه پدری اش رفته و من به تنهایی زندگی می کنم. روز حادثه داخل خانه بودم که ناگهان در باز شد و دو مرد وارد شدند. آنها دست و پایم را بستند و یکی از آنها به قصد مرگ مرا کتک زد و بعد هم وسایل خانه و اسناد و مدارکم را به سرقت بردند.

 

سرهنگ فرخ پور در ادامه عنوان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و پس از انجام تحقیقات گسترده و باتوجه به ورود به خانه با کلید و اطلاعات مردان شکنجه گر از محل مدارک و اسناد شاکی، این احتمال مطرح شد که طراح این سرقت خشن، فردی آشنا است. در ادامه تحقیقات کارآگاهان به همسر 45 ساله شاکی مشکوک شدند اما زن میانسال هر بار با صحنه سازی و ادعای دروغین سعی در تغییر مسیر تحقیقات داشت.

 

مدرکی برای اثبات جرم

 

در ادامه کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت مطلع شدند که همسر خشایار به نام بهنوش با مرد خلافکاری در ارتباط است. مرد خلافکاری به نام بابک که جرایم زیادی در پرونده خود دارد. همچنین مشخص شد که بهنوش حدود 150 میلیون تومان به حساب بابک در چندین تراکنش واریز کرده است.

 

وی تصریح کرد: زمانی که این مدارک در مقابل بهنوش قرار گرفت، زن میانسال چاره ای جز اعتراف ندید و گفت: با شوهرم اختلاف داشتم و همین اختلاف باعث شده بود که کینه او را به دل بگیرم. کینه از خشایار روز به روز بیشتر می شد و در نهایت تصمیم به انتقامگیری گرفتم. باید فردی را استخدام می کردم که برای من نقشه انتفامگیری را اجرا می کرد. در نهایت با بابک آشنا شدم و او قبول کرد که از خشایار انتقام بگیرد. از آنجایی که در این مدت به من علاقمند شده بود تصمیم گرفته بود با شکنجه مرگبار خشایار را از سر راه بردارد. روز حادثه کلید خانه را به بابک دادم و او به همراه دوستش به خانه رفته و نقشه انتقامگیری را اجرا کردند.

 

سرهنگ کارآگاه علی فرخ پور در پایان گفت: با اعتراف بهنوش، تحقیقات برای دستگیری بابک و همدستش ادامه پیدا کرد. اما بابک که از ماجرای دستگیری بهنوش با خبر شده بود، اقدام به فرار کرد و در نهایت کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند مرد جوان و همدستش را چند روز قبل در یکی از شهرستان های اطراف تهران دستگیر کنند.

 

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان در بررسی های اولیه پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

منبع:حادثه نیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: