تیم ملی ایتالیا موفق شد انگلیس را در ضربات پنالتی شکست دهد و قهرمان یورو شود.
کد خبر: ۸۲۹۹
۰۹:۴۲ - ۲۱ تير ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، تیم ملی ایتالیا در نهایت موفق شد به قهرمانی یورو ۲۰۲۰ دست یابد.

 

شاگردان مانچینی در فینال در پایان ۱۲۰ دقیقه تلاش مقابل انگلیس به تساوی ۱ بر ۱ دست یافتند و در ضربات پنالتی با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شود.

 

برای تیم ملی ایتالیا، براردی، برناردسکی و بونوچی پنالتی های خود را تبدیل به گل کردند و بلوتی و جورجینیو در برابر پیکفورد ناکام بودند.

 

در آن سو هری کین و مگوایر پنالتی‌های خود را توانستند وارد دروازه دوناروما و ایتالیا کنند، اما رشفورد پنالتی خود را به تیرک زد و سانچو و ساکا نیز مقابل دوناروما مغلوب شدند.

 

جردن پیک‌فورد، هری مگوایر، جان استونز، کایل واکر، دکلاین رایس (هندرسون، دقیقه ۷۴)، کالوین فیلیپس، لوک شاو، تریپیر (ساکا، دقیقه ۷۰)، رحیم استرلینگ، ماونت (جک گریلیش، دقیقه ۹۹) و هری کین، بازیکنان انگلیس در فینال بودند و در آن سو در ترکیب قهرمان یورو، ایتالیا جان لوئیجی دوناروما، امرسون (فلورنزی، دقیقه ۱۱۸)، کیه‌لینی، لئوناردو بونوچی، دی لورنزو، وراتی (لوکاتلی، دقیقه ۹۶)، جورجینیو، بارلا (کریستانته، دقیقه ۵۴)، اینسینیه (بلوتی، دقیقه ۹۱)، ایموبیله (براردی، دقیقه ۵۴) و کیه‌زا (برناردسکی، دقیقه ۸۵) حضور داشتند.


تعویض کیه‌زا به دلیل مصدومیت این بازیکن انجام شد. جورجینیو نیز در نیمه نخست مصدوم شد، اما توانست به بازی برگردد و تا پایان در زمین حضور داشته باشد.
 
 
 

فیلم | گل انگلیس به ایتالیا در فینال یورو توسط لوک شاو

 
 
 
 
 
 

فیلم | گل ایتالیا به انگلیس در فینال یورو توسط بونوچی

 
 
 
 
 
منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: