بازیکن جنوبی پرسپولیس که در لحظات پایانی با خطای بازیکن آلومینیوم به زمین افتاد در شرایطی که روی توپ سوار بود ناگهان استوک بازیکن حریف را روی پشت خود دید که لیز خوردن کفش منظمی روی پیراهن کنعانی باعث ایجاد خراشی نسبتا عمیق و دردناک برای کنعانی‌زادگان شد.
کد خبر: ۸۲۶۷
۱۰:۰۸ - ۲۰ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، محمدحسین کنعانی‌زادگان در لحظات پایانی با خطای بازیکن خشن آلومینیوم به زمین افتاد و در شرایطی که روی توپ سوار بود بازیکن حریف با استوکش روی پشت مدافع پرسپولیس لیز خورد.

این خطای شدید که به گفته کاشناسان باید با یک کارت زرد برای بازیکن آلومینیوم همراه می‌شد باعث زخم روی بدن کنعانی‌زادگان شد. بعد از این صحنه علیرضا منصوریان با فریاد سر بازیکن خود از او خواست تا به سمت محمدحسین کنعانی‌زدگان رفته از مدافع ملی‌پوش پرسپولیس عذرخواهی و دلجویی کند. بازیکن آلومینیوم هم که مجبور به انجام این کار شده بود، دستور منصوریان را انجام داد. جالب این که لحظاتی بعد خود منصوریان هم شخصا از کنعانی‌زادگان عذرخواهی کرد.

سرمربی استقلالی اراکی‌ها کنعانی‌زادگان را صدا کرده و به نحوی که کاملاً صحبت‌هایش لب خوانی می‌شد، از مدافع ملی‌پوش پرسپولیس عذرخواهی کرد.
 
 
 

فیلم | اقدام اخلاقی منصوریان بعد از خطای خشن بازیکن آلومینیوم بر روی کنعانی زادگان

 
 
 
 
 
 
 
خطای خشن بازیکن آلومینیوم روی کنعانی زادگان
 منبع:خبرورزشی

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: