نیمار پیش از فینال حساس برزیل و آرژانتین، به انتقاد از رفتار برخی هواداران فوتبال در کشورش پرداخته است.
کد خبر: ۸۲۳۱
۱۲:۰۸ - ۱۹ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، بامداد فردا و این اولین بار از سال ۲۰۰۷ دو تیم مدعی قاره آمریکای چنوبی یعنی برزیل و آرژانتین در فینال این رقابت‌های کوپا آمه ریکا به مصاف هم می‌روند. اگرچه کشور برزیل میزبان این مسابقات است، اما برخی از هواداران فوتبال در این کشور حامی لیونل مسی و تیم ملی آرژانتین بوده و امیدوارند این ستاره تکنیکی به اولین جام خود در عرصه ملی نیز دست یابد.

به نظر می‌رسد لیونل مسی از محبوبیت بالایی در کشور برزیل نیز برخوردار است و همین چند وقت پیش بود که یک هوادار برزیل که تصویر لیونل مسی را روی بدن خود تتو کرده بود، مورد استقبال این بازیکن قرار گرفت و کاپیتان آلبی سلسته این تتو را امضا کرد.
 
 
نیمار: برای قهرمانی در کوپاآمریکا دوستی با مسی را قربانی می‌کنم | حمله نیمار به هواداران مسی

اما نظرات برخی هواداران فوتبال برزیل در حمایت از لیونل مسی به مذاق نیمار خوش نیامده و او اینگونه عکس العمل نشان داده است. نیمار در اینستاگرام خود نوشت: “من با غرور و عشق فراوان برزیلی هستم. رویای من همیشه حضور در تیم ملی برزیل و شنیدن شعار‌های هواداران بوده است.

اگر یک برزیلی در هر رقابتی چه در ورزش، چه در عرصه مدلینگ و چه در جایزه اسکار شرکت کند، هرگز او را مورد جمله قرار نداده و چنین کاری نخواهم بود. اگر پای برزیل در میان باشد، من برزیلی هستم و چه کسی ممکن است برزیلی باشد و اینگونه فکر نکند؟ مشکلی نیست و من به این رفتار احترام می‌گذارم، اما بروید به جهنم. ”
 
 
نیمار: برای قهرمانی در کوپاآمریکا دوستی با مسی را قربانی می‌کنم | حمله نیمار به هواداران مسی


نیمار در دو بازی اول تیم ملی برزیل برابر ونزوئلا و پرو دو بار موفق به گلزنی شده، اما اگرچه برزیل برای رسیدن به فینال از سد شیلی و سپس پرو گذشت، اما او در گلزنی ناکام ماند. نیمار بعد از نقش آفرینی در قهرمانی برزیل در سال ۲۰۱۹، به دنبال تکرار این روند در این مسابقه حیثیتی است.
 


منبع:ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: