سخنگوی آتش‌نشانی تهران از نشت بنزین در یک جایگاه سوخت در غرب تهران خبر داد.
کد خبر: ۸۲۲۸
۱۱:۳۱ - ۱۹ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، سید جلال ملکی با اعلام خبر نشت بنزین در یک جایگاه سوخت واقع در بزرگراه شهید همت، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۹:۳۷ صبح امروز (۱۹ تیر) حادثه نشت بنزین در جایگاه سوخت واقع، در بزرگراه شهید همت به سمت غرب، بعد از شهران، لاین کندرو به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه امکانات کامل از جمله خودروی حامل کف مخصوص و فوماتیک به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه تانکر حامل بنزین برای تخلیه بنزین وارد جایگاه سوخت شده و در حال تخلیه بنزین بود که به دلیل نقص در قسمت اتصالات، به یک باره، شیلنگ سوخت‌رسان جدا و حدود ۲۰۰ لیتر بنزین در سطح جایگاه جاری شده بود.

وی ادامه داد: به دلیل شیب موجود، بنزین به سمت جوی کناری و سطح بزرگراه نیز رفته بود.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان با حضور به موقع در محل ضمن ایمن‌سازی، با مقداری زیادی محلول آب و کف، ایمن‌سازی لازم را انجام دادند که خوشبختانه از انفجار و آتش‌سوزی جلوگیری به عمل آمد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: سطح جایگاه، جوی کناری و لاین کندرو نیز آغشته به آب و کف شد تا از وقوع هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.
 
 
آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,
 
 
آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,
 
 
آتش‌نشانی , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌سوزی , حوادث ,
 
منبع:تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: