مرد ۵۰ ساله‌ای با شلیک‌های متعدد مهاجم ناشناس در زیر درختان باغ ویلا در بلوار شاهنامه مشهد به قتل رسید.
کد خبر: ۸۱۰۹
۰۹:۴۲ - ۱۵ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، این حادثه هولناک عصر یک شنبه گذشته در خیابان شاهنامه ۷۶ مشهد هنگامی رخ داد که مرد ۵۰ ساله‌ای مهمانش را به باغ ویلای دوستش در بولوار شاهنامه دعوت کرد تا شبی را در کنار هم باشند.

دوست مرد ۵۰ ساله که برای پیگیری امور درمانی خود از سراوان به مشهد آمده بود از پیشنهاد میزبانش استقبال کرد و بدین ترتیب دو نفری وارد باغ ویلا شدند و به تفریح و استراحت پرداختند، اما ناگهان هنگام عصر حادثه‌ای هولناک رخ داد که ترس و وحشتی عجیب در محل ایجاد کرد. عقربه‌های ساعت از ۶ بعدازظهر گذشته بود که «ر» (مرد ۵۰ ساله) از اتاق بیرون آمد و در محوطه باغ ویلا زیر درختان رفت، ولی در یک لحظه مرد دیگری که ماسک بهداشتی به چهره داشت و اسلحه کلت جنگی را در دست می‌فشرد وارد باغ ویلا شد و بی محابا به سوی مرد ۵۰ ساله شلیک کرد.
 
  با بلند شدن صدای وحشتناک گلوله، مهمان مرد ۵۰ ساله، هراسان از اتاق بیرون پرید تا علت صدای گلوله را جویا شود، اما مهاجم مسلح در حالی که لوله کلت را به سمت او نشانه رفته بود با فریاد از وی خواست تا درون اتاق برود و سکوت کند! مهمان میان سال هم از شدت ترس پا به فرار گذاشت و درون اتاق خزید به طوری که به گفته خودش همه وجودش می‌لرزید.

در این هنگام مهاجم مسلح نقابدار با شلیک‌های متعددی که به بیش از ۵ گلوله رسید، مرد ۵۰ ساله را خون آلود نقش بر زمین کرد و از محل گریخت.

با فرار مهاجم از باغ ویلا، مرد مهمان از اتاق بیرون آمد و با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت دقایقی بعد نیرو‌های اورژانس و پاسگاه فردوسی به محل حادثه رسیدند، اما «ر» بر اثر شلیک‌های متعدد جان باخته بود.

به دنبال وقوع این جنایت مسلحانه هولناک نیرو‌های انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی «محمود عارفی راد» در باغ ویلای مذکور، تحقیقات قضایی آغاز شد.

بررسی‌های مقدماتی که تا اوایل بامداد روز گذشته به طول انجامید حاکی از آن بود که مرد ۵۰ ساله در آموزش و پرورش فعالیت داشت که سال ۹۷ بازنشسته شده و از سراوان به مشهد مهاجرت کرده بود همچنین ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که مقتول قبلا شهردار یکی از بخش‌های استان سیستان و بلوچستان بوده است.

مرد مهمان که وقوع این حادثه دلخراش را به پلیس گزارش داده بود درباره چگونگی وقوع حادثه به قاضی «عارفی راد» گفت: وقتی به همراه دوستم وارد باغ ویلا شدیم، غذا از بیرون گرفتیم و کنار هم صرف کردیم که بعد از آن «ر» به درون حیاط ویلا رفت و من در اتاق نشسته بودم که با شنیدن صدای شلیک گلوله، هراسان به بیرون از اتاق رفتم، اما مرد مهاجم اسلحه کلت را به سمت من گرفت که از شدت ترس به داخل اتاق گریختم و تا زمانی که او همه گلوله هایش را شلیک کرد بیرون نیامدم.

این گزارش حاکی است، تحقیقات بیشتر درباره این جنایت درحالی ادامه دارد که پیگیری پرونده با توجه به سرنخ‌های موجود به گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی سپرده شده است.
 
 
منبع:روزنامه خراسان

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: