لی صبوری کمدین خندوانه قصد دارد دستمزدهایی که بابت استندآپ کمدی در این برنامه دریافت می‌کند را آب بخرد و برای مردم سیستان و بلوچستان ببرد.
کد خبر: ۸۰۲۱
۲۲:۲۹ - ۱۲ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، کمدینی که با ساخت کار‌های طنز و تبلیغات در اینستاگرام به یکی از چهره‌های شناخته شده فضای مجازی تبدیل شده بود با حضور در برنامه "خندوانه" و مسابقه "خنداننده‌شو" در بین مردم هم شناخته شد. جوان مشهدی که در مسابقه "خنداننده‌شو"۲ از میان شرکت‌کننده‌های این مسابقه با اجرای چند استندآپ کمدی موفق توانست بیشترین رأی را کسب کند و به عنوان نفر اول این مسابقه معرفی شود.علی صبوری در استوری اینستاگرام به دستمزد استندآپ کمدی‌اش در خندوانه اشاره کرد که بار‌ها اعلام کردم بابت استندآپ‌هایی که در خندوانه داشتم، هزار تومان هم دریافت نکردم. دو علت داشته یکی اینکه خودم را مدیون خندوانه و تهیه‌کننده‌اش و رامبد جوان می‌دانستم و دوم اینکه فقط به خنداندن فکر می‌کردم ولاغیر. اما دیروز یک پیام عجیب برایم آمد از طرف یکی از عوامل خندوانه که شماره حساب‌تان را بدهید و گفتم چرا؟ گفتند برای استندآپ‌های خندوانه است؛ و سرانجام در استوری دیگری علی صبوری اعلام کرد که من کل پول دریافتی‌ام از خندوانه را آب می‌خرم و می‌برم سیستان و بلوچستان؛ و حتی در حاشیه این استوری نوشته که هرکسی می‌تواند و دوست دارد در این حرکت شرکت کند من در استوری فضای مجازی خودم تاریخ حرکتم را اعلام می‌کنم می‌توانند ما را همراهی کنند.

موضوع را پیگیری کردیم و علی صبوری این کمدین خندوانه و بازیگر تازه‌وارد عرصه تلویزیون به ما گفت که قرار است روز سه‌شنبه به سفر سیستان و بلوچستان برود و عوامل خندوانه هم به جای دستمزد به او آب بدهند تا برای روستا‌های محروم این استان ببرد و آن‌ها استفاده کنند.منبع: تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: