در پی بارش شدید باران در شهرستان مرزی مراوه تپه و جاری شدن سیلاب راه دسترسی چند روستا قطع شده و برخی خانه‌ها دچار آب گرفتگی شده‌اند.
کد خبر: ۷۹۲۸
۲۳:۰۳ - ۰۹ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، در پی ورود سامانه ناپایدار به شرق استان گلستان، بارش‌های رگباری در برخی مناطق از جمله شهرستان مراوه تپه منجر به جاری شدن سیلاب تابستانه در بخش‌هایی از این منطقه مرزی شده است.

خدایار سیفی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مراوه تپه در گفتگو با خبرنگار تسنیم درباره آخرین وضعیت جاری شدن سیلاب و خسارت به برخی از روستا‌ها اظهار داشت: از عصر امروز شاهد بارش شدید باران بودیم که سبب جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه شده است.

وی گفت: سیلاب در بخش مرکزی راه دسترسی ۸ روستا از جمله مردم دره، عطاجان قربانی و ... و هم چنین در بخش گلیداغ راه دسترسی روستای قرناق را مسدود کرده است.سیفی افزود: در پی این بارش و جاری شدن سیلاب بخشی از خانه‌های مردم در این روستا‌ها دچار آبگرفتگی شده است و در حال حاضر هم مسئولان شهرستان به همراه فرماندار و معاونان در منطقه حضور دارند.

وی گفت: سیلاب در حال حاضر کمی فروکش کرده و با توجه به تاریکی هوا باید منتظر باشیم تا صبح فردا، میزان خسارت به منازل مسکونی و اراضی کشاورزی برآورد شود.

معاون فرماندار مراوه تپه افزود: خوشبختانه در این حادثه تلفات انسانی نداشتیم و همه تلاش خود را برای کمک به خانواده‌هایی که درگیر مشکل شده‌اند، به کار خواهیم گرفت.
 
منبع:ایسنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: