مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش بیان کرد که فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و فیلم «درخت گردو» ساخته‌ی محمدحسین مهدویان از روز چهارشنبه ۹ تیر این هفته روانه پرده سینما‌ها می‌شود.
کد خبر: ۷۸۷۲
۱۸:۰۱ - ۰۸ تير ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش در گفتگویی ر درباره خروجی جلسه ۷ تیرماه گفت:در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان از چهارشنبه این هفته به نمایش درمی‌آید.

وی تأکید کرد: طبق رایزنی‌هایی که با صاحبان این فیلم داشتیم، آن‌ها در نهایت رضایت به این امر دادند.

 

مرتضی شایسته درباره فیلم دومی که قرار بود در کنار «دینامیت» به نمایش دربیاید، گفت: طبق جلسه‌ای که امروز داشتیم، قرار شد فیلم سینمایی «درخت گردو» ساخته محمدحسین مهدویان به نمایش در بیاید.

وی در پایان گفت: «درخت گردو» از چهارشنبه همین هفته ۹ تیرماه یا با یکی دو روز تأخیر یه سینماها می‌آید.

 

دبیر شورای صنفی اکران درباره دیگر تصمیمات شورا در جلسه امروز توضیح داد: درباره بدهی سینماداران به صاحبان آثار که سید غلامرضا موسوی رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان در نامه‌ای خواستار رسیدگی به آن شده بود، همه موارد به سینماداران اطلاع داده شد تا ظرف یک هفته در زمینه تسویه این بدهی اقدام شود.

شایسته افزود: فیلم‌های سینمایی «زد و بند» به کارگردانی و نویسندگی داوود نوروزی، «سیاه باز» به کارگردانی حمید همتی و فیلم سینمایی «مورچه‌خوار» به کارگردانی شاهد احمدلو هم آماده اکران هستند که درباره اکران آن‌ها هفته آینده در شورای صنفی اکران تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

منبع:خبرگزاری مهر

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: