معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار توسط یکی از مراجعه‌کنندگان خبر داد و گفت: جزئیات این حادثه در دست بررسی است.
کد خبر: ۷۸۳۴
۱۹:۵۴ - ۰۷ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، سرهنگ مجید رسول‌زاده در گفتگو با خبرنگار تسنیم در رشت، درباره حادثه قتل رئیس وظیفه عمومی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس تأمین امنیت است اظهار داشت: نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت شهدای بسیاری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان ابراز داشت: صبح امروز ستوان‌یکم امید چائی‌پز رئیس وظیفه عمومی لاهیجان حین انجام وظیفه در درگیری با یکی از مراجعه‌کنندگان در محل کار خود به قتل رسید.
 
قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار + عکس

رسول‌زاده خاطرنشان کرد: قاتل که فردی ۲۸ ساله است در اقدامی ناگهانی و جنو‌ن‌آمیز با مأمور وظیفه‌شناس نیروی انتظامی ستوان‌یکم چائی‌پز درگیر شده و ضرباتی را به وی وارد کرد که فرد قاتل بلافاصله در محل حادثه دستگیر شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: رئیس وظیفه عمومی لاهیجان بلافاصله به نزدیک‌ترین بیمارستان منطقه منتقل‌شد، اما متأسفانه بر اثر شدت جراحات وارده ستوان‌یکم امید چائی‌پز پس از انتقال به بیمارستان به لقاءالله پیوست.

رسول‌زاده با بیان اینکه جزئیات قتل و علت این درگیری در دست بررسی است خاطرنشان کرد: فرد قاتل ادعا داشته که حالت عادی نداشته است که اکنون در حال بررسی جزئیات این اتفاق هستیم و پس از تکمیل بررسی‌ها نتیجه اطلاع‌رسانی می‌شود.
 

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: