همزمان با افزایش نرخ ارز در روز‌های اخیر بازار خودرو نیز در دومین روز هفته وارد مسیر افزایشی شده است به طوری که پراید ۱۵۱ از ۱۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است.
کد خبر: ۷۸۰۹
۰۹:۳۵ - ۰۷ تير ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، افزایش قیمت ارز در روز‌های گذشته ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو را که در اواخر هفته گذشته آغاز شده بود متوقف کرد و حال با تثبیت دلار در کانال ۲۴ هزار تومانی بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته وارد مسیر افزایشی شده است و این افزایش قیمت‌ها بیشتر در بین خودرو‌های گروه پراید و پژو مشهود است.

 

در بین خودرو‌های گروه پراید، پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۳۴ درصد گران شده است و از ۱۲۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز در این مدت ۱.۴۹ درصد گران شده است و در حال حاضر ۱۳۴ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۹۹ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۷۴ درصد گران شده است و ۱۳۶ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

در بین خودرو‌های گروه پژو، ۲۰۶ تیپ ۲ از ۱۹۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۰۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۱۴ میلیون تومان قیمت خورده است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۶۴ میلیون تومان رسیده است و در این بین خودرو‌های مونتاژ این گروه و پژو ۲۰۷ اتوماتیک و پارس از نوسانات قیمتی در ۲۴ ساعت گذشته در امان مانده اند.

 

خودرو‌های گروه سمند نیز در ۲۴ ساعت گذشته گران شده اند به طوری که سمند ال ایکس مدل ۱۳۹۹ از ۱۸۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۹۳ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۹۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۰۳ میلیون تومان رسیده است و سمند ال ایکس‌ای اف ۷ نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۲۷ میلیون تومان رسیده است.

 

در بین خودرو‌های رانا نیز رانا پلاس مدل ۱۴۰۰ از ۲۳۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۳۵ میلیون تومان رسیده است و در بین خودرو‌های ساینا نیز ساینا دنده‌ای مدل ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته ۳ میلیون تومان گران شده است و به قیمت ۱۳۹ میلیون تومان رسیده است.

 

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

 

«قیمت خودرو» همچنان افزایشی + (تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودرو امروز ۷ تیرماه ۱۴۰۰)«قیمت خودرو» همچنان افزایشی + (تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودرو امروز ۷ تیرماه ۱۴۰۰)

منبع: خبرآنلاین

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: