مرگ مشکوک یک دانشجو در دانشگاه فردوسی مشهد رخ داد.
کد خبر: ۷۷۷۹
۱۷:۲۶ - ۰۶ تير ۱۴۰۰

به گزارش جویاخبر، در پی خودکشی سعید قلی بیگلو، دانشجوی پسا دکترای دانشگاه فردوسی مشهد، حمیدرضا طاهری، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی و ابوالفضل غفاری، رئیس مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با حضور در جمع دانشجویان معترض اعلام کردند که ظرف ۲۴ ساعت آینده استعفا خواهند کرد.

مرگ مشکوک یک دانشجوی دکترا در دانشگاه فردوسی مشهد رخ داده است، حراست دانشگاه جسد دانشجویی که با مرگ مشکوک جان باخته بود را پیدا کرد. بازپرس ویژه قتل تحقیقات خود را درباره این مرگ مشکوک آغاز کرد کرد.

ظهر دیروز یک دانشجوی دوره دکترا در دانشگاه فردوسی مشهد مرگ مشکوکی داشته است.

 

استعفای ۲ مسئول دانشگاه فردوسی در پی خودکشی یک دانشجو + عکس

با اعلام مرگ این دانشجوی حدود ۳۵ ساله، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای رسیدگی به موضوع راهی محل شد.

با حضور قاضی محمود عارفی راد در محل مشخص شد که جان باخته یکی از دانشجویان قم بوده است که پس از پایان دوره دکترا در رشته فیزیک برای گذراندن طرح به دانشگاه فردوسی آمده و در خوابگاه‌های یک نفره ساکن بوده است.

پیگیری وضعیت روانی متوفی نشان می‌داد که او دچار مشکلات روحی و روانی بوده و به همین منظور تاکنون مراجعاتی به مراکز روان درمانی نیز داشته است، موضوعی که در دست نوشته و وصیت نامه این فرد نیز مشهود بوده است.

جسد او زمانی از سوی حراست دانشگاه کشف شده که برای جلسه مشاوره رأس ساعت مقرر در محل حاضر نشده و به تلفن‌هایش نیز پاسخ نداده است.

منبع:شهرآرانیوز

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: