مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی یزد گفت: ۱۲ نفر از سرنشینان یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از زاهدان به مقصد آباده فارس به علت واژگونی در دهشیر شهرستان تفت مصدوم و در بیمارستان بستری شدند، مرخص شدند.
کد خبر: ۷۷۳۹
۱۴:۲۰ - ۰۵ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، سید حسین طباطبایی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: هم‌اکنون ۲۰ مصدوم دیگر در بخش‌های ارتوپدی، جراحی و آی. سی. یو در بیمارستان‌های شهید بهشتی تفت، خاتم‌الانبیا (ص) ابرکوه، شهید صدوقی یزد و شهید رهنمون مرکز استان بستری هستند.

وی با قدردانی از کادر بهداشت و درمان در رسیدگی به موقع و جدی به مصدومان حادثه ادامه داد: حال بقیه زخمی‌ها خوب است و ارایه خدمات با همراهی بخش‌های مختلف در استان ادامه دارد و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

پنجشنبه هفته گذشته اتوبوس حامل سرباز معلمان که از زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان برای فراگیری آموزش نظامی راهی شیراز بود، در محور یزد - دهشیر به علت نقص فنی در ترمز و برخورد با یک دستگاه تریلی متوقف برخورد کرد که در این سانحه پنج سرباز معلم جان باختند و بقیه نیز مجروح شدند.

زمان حادثه ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه روز پنجشنبه گزارش شد که پس از اعلام حادثه تعدادی آمبولانس، یک فروند بالگرد و اتوبوس اورژانس استان یزد بلافاصله به محل حادثه اعزام شد.

دهشیر در ۹۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد و ۷۰ کیلومتری شهر تفت قرار دارد.

منبع:ایرنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: