زهرا رفیعی خبرنگار حوزه محیط زیست روزنامه همشهری و مریم جعفری خبرنگار خبرگزاری صداوسیما دو تن از حاضران در سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران که به دعوت ستاد احیای دریاچه ارومیه عازم آذربایجان غربی بودند، لحظه وقوع حادثه و واژگون شدن اتوبوس را روایت می‌کنند.
کد خبر: ۷۷۳۰
۱۲:۲۹ - ۰۵ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، زهرا رفیعی، خبرنگار حوزه محیط زیست روزنامه همشهری در تشریح سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در برنامه چاپ اول گفت: ما به دعوت ستاد احیای دریاچه ارومیه که هر سال بازدیدی از پروژه‌های در دست اجرای خود می‌گذارد، به این سفر رفته بودیم و در راه بازگشت از دریاچه حدود ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه این اتفاق رخ داد.

وی افزود: در یک مسیر سرپایینی راننده اعلام کرد ترمز ندارد و به صندلی‌های جلو اعلام کرد که کمربند ببندند، اما تعداد قابل توجهی از صندلی‌ها کمربند نداشت.

مریم جعفری خبرنگار صدا و سیما دیگر خبرنگاری که در اتوبوس حادثه دیده حضور داشت نیز گفت: آن جاده، جاده مناسب اتوبوس نبوده است، اما موضوع مهم این است که زمانی که چپ کردیم، نخستین گروه اورژانس نیم ساعت پس از حادثه به محل رسید. آتش نشانی و امداد جاده‌ای نیز ۵۰ دقیقه بعد از سانحه در محل حضور یافتند.
 
 

فیلم | روایت دو خبرنگار حاضر در سانحه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نقده

 

 
 
 
 
 
منبع:صداوسیما

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: