متاسفانه در یک حادثه غم‌انگیز و دلخراش اتوبوس حامل خبرنگاران که برای تهیه گزارش راهی ارومیه شده بود در نزدیکی نقد واژگون شد و مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا در این حادثه جان خود را از دست داد در ادامه با بیوگرافی این خبرنگار با ما همراه باشید.
کد خبر: ۷۷۲۷
۱۱:۵۳ - ۰۵ تير ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، متاسفانه در یک حادثه غم‌انگیز و دلخراش اتوبوس حامل خبرنگاران که برای تهیه گزارش راهی ارومیه شده بود در نزدیکی نقد واژگون شد و مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا در این حادثه جان خود را از دست داد در ادامه با بیوگرافی این خبرنگار با ما همراه باشید.
 

مهشاد کریمی خبرنگار کیست؟


مهشاد کریمی خبرنگار جوان خبرگزاری ایسنا بود از جمله خبرنگاران بود که در زمینه محیط زیست نیز فعالیت داشت و برای خبرگزاری ایسنا گزارش تهیه می‌کرد.
 
مهشاد کریمی کیست + علت فوت، عکس و بیوگرافی

مهشاد کریمی دارای یک صفحه اینستاگرام می‌باشد البته این صفحه به صورت پرایوت است.
 
مهشاد کریمی کیست + علت فوت، عکس و بیوگرافی

بر اساس توییت آزاده مختاری همکار مهشاد کریمی چند روز دیگر او قرار بود ازدواج کند و آزاده مختاری در توییتی نوشت.

مهشاد همین چند روز دیگر قرار بود لباس عروس به تن کند و عروس جشن شاد باشد، اما درد درد درد ….

مهشاد کریمی کیست + علت فوت، عکس و بیوگرافی


حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نزدیکی نقده


امروز اتوبوس حامل خبرنگاران که در قالب سه تیم به ارومیه عازم شده بودند که در حدود ساعت ۱۸ در محور ارومیه نقده دچار حادثه شد و بر اثر واژگونی این اتوبوس در حدود ۲۱ نفر از سرنشینان که همگی از خبرنگاران محیط زیست بودند به شدت زخمی شدند و شش نفر از مصدومان به وسیله هلال احمر و هلی کوپتر به بیمارستان ارومیه منتقل گردیدند.

مهشاد کریمی کیست + علت فوت، عکس و بیوگرافی
 

جزئیات درگذشت مهشاد کریمی


مهشاد کریمی یکی از خبرنگاران حاضر در این اتوبوس بود و متاسفانه بر اثر حادثه واژگونی از ناحیه قفسه سینه دچار مصدومیت شدید شد.
 
مهشاد کریمی کیست + علت فوت، عکس و بیوگرافی

یکی از خبرنگاران در گفتگو با خبرگزاری ایسنا متذکر شد که اتوبوس قدیمی بود و زمان حادثه این خبرنگار در خواب بوده است و بر اثر تکان‌های شدید از خواب می‌پرد و چند ثانیه بعد اتوبوس واژگون می‌شود.
 
مهشاد کریمی کیست + علت فوت، عکس و بیوگرافی

او در ادامه گفت مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی در کنار پنجره اتوبوس نشسته بودند و احتمالاً از اتوبوس به بیرون پرتاب شده و در زیر اتوبوس مانده اند.
 
 
منبع:مطلب نیو

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: