بحث بر سر بطری‌های نوشابه کوکاکولا به سوژه شماره یک رسانه‌های جهان تبدیل شده است.
کد خبر: ۷۴۳۰
۱۹:۳۱ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، بحث بر سر بطری‌های نوشابه کوکاکولا به سوژه شماره یک رسانه‌های جهان تبدیل شده است. کریستیانو رونالدو در نشست خبری پیش از دیدار پرتغال مقابل مجارستان، در حالیکه بر روی صندلی خود مستقر شده بود، ناگهان شیشه‌های نوشابه کوکاکولا را از روبرویش برداشت و با لحن تمسخرآمیزی کلمه "کوکاکولا" را بر زبان آورد.
او سپس یک بطری آب را از روی میزش برداشت و آن را به حاضرین در کنفرانس خبری نشان داد. او رو به دوربین‌های تلویزیونی از مردم درخواست کرد به جای نوشابه، آب بنوشند. این اقدام فوق ستاره پرتغالی ۴ میلیارد دلار به کمپانی سازنده نوشابه ضرر زد. رونالدو حساسیت شدیدی روی رژیم غذایی خود داشته و از نوشیدن و خوردن هر گونه مواد مضری امتناع می‌ورزد.

این اتفاق شب گذشته نیز برای لوکاتلی ستاره آینده دار تیم ملی ایتالیا رخ داد. او که مقابل سوئیس دو گل برای آتزوری به ثمر رساند تا زمینه ساز پیروزی تیم روبرتو مانچینی شود، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی اقدامی مشابه کریستیانو رونالدو انجام داد. لوکاتلی پیش از نشستن روی صندلی نوشابه‌های روی میز را کنار گذاشت و همچون رونالدو آب را در جلوی خود قرار داد.
اما در سوی دیگر ماجرا، استانیسلاو چرچسوف سرمربی روسیه قرار دارد. او که موفق شده بود با یک گل از سد فنلاند عبور کند، برخلاف رونالدو و لوکاتلی، در اقدام مخالف این دو بازیکن به نوعی از شرکت کوکاکولا حمایت کرد.
این مربی تحت تأثیر اقدامات رونالدو قرار نگرفت و تصمیم گرفت در کنفرانس مطبوعاتی خود قبل از بازی روسیه برابر فنلاند یکی از بطری‌های کوکاکولا را که در روبرویش قرار گرفته بود، بنوشد. او دستش را به سمت بطری‌های نوشابه برد و پس از نوشیدن مقداری از آن، بطری را سر جایش گذاشت.
 

جورجی جیکیا روزنامه نگار RT، به چرچسوف گفت: "آیا ندیدی که رونالدو چه کرد؟ او از شر بطری‌های نوشابه خلاص شد. "، اما چرچسوف بدون اهمیت به این صحبت ها، یکبار دیگر بطری را از سرجایش برداشت و به نوشیدن نوشابه کوکاکولا مشغول شد تا بدین صورت با رونالدو و لوکاتلی وارد جنگ بر سر نوشابه کوکاکولا شده باشد.
روسیه که بازی نخست خود را با نتیجه ۳ بر صفر به بلژیک واگذار کرده بود، موفق شد با یک گل از سد فنلاند عبور کند و امیدهایش برای صعود به مرحله بعد را نگه دارد.
 
منبع:ورزش سه

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: