کوه حاتم در مرز مشترک شهرستانهای لنده و بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بهبهان در خوزستان دچار آتش سوزی گسترده ای شد.
کد خبر: ۷۳۷۹
۱۸:۱۴ - ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش جویاخبر، این آتش‌سوزی که از ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۰ شروع شده همچنان ادامه دارد که بلافاصله نیرو‌های عملیاتی ادارات مرتبط اعلام شد که به منطقه اعزام شدند و عملیات اطفا حریق را شروع کردند.
 

مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد هم در گفتگو با برخی رسانه‌ها خاطرنشان کرد: کوه حتم در مرز مشترک شهرستان‌های لنده و بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بهبهان در استان خوزستان است که این آتش‌سوزی از سمت استان خوزستان به عرصه‌های منابع طبیعی استان ما سرایت کرد.

به گفته محمدی دیروز بعداز ظهر یک فروند بالگرد به منطقه اعزام و به عملیات اطفای حریق همکاری و کمک کرد.

وی ادامه داد: بخشی از آتش سوزی که رد محدوده شهرستان لنده است تقریبا تحت کنترل است و نیرو‌های در تلاش برای مهار آتش بخشی دیگر که در شهرستان بهمئی است، هستند.

قرار است تا ظهر امروز- چهارشنبه - ۲۶ خرداد ماه- یک بالگرد آب‌پاش به منطقه اعزام می‌شود. در خصوص میزان خسارات وارده و علت این آتش‌سوزی هم اگرچه هنوز چیزی اعلام نشده است همچنین گفته می‌شود عامل انسانی در این آتش‌سوزی دخالت داشته است.
 
منبع:ایلنا

این خبر را به اشتراک بگذارید:

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: